Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Zamykanie popękanych naczynek krwionoścnych - czy warto

Strona Zamykanie popękanych naczynek krwionoścnych - czy warto

Kruche naczynia krwionośne w takiej sytuacji mogą nie wytrzymać ciśnienia krwi, dlatego też rozszerzają się i stają się bardziej widoczne. Takie zmiany nazywa się powszechnie "pajączkami". Obecnie jest jednak kilka metod na ich zamykanie.

Coraz większą popularnością cieszą się przede wszystkim zabiegi zamykania naczynek znajdujących się na twarzy. Zresztą rezultaty są zwykle szybkie, a sam zabieg w zasadzie bezbolesny. Efekty widać już od razu, gdyż niektóre naczynka zamykają się natychmiastowo. Niektórym może to jednak zająć nawet kilka tygodni. Warto pamiętać, że zamykanie naczynek nie tylko skutecznie usuwa efekt czerwonych nitek, ale też eliminuje rumień, a także trądzik różowaty. Oprócz twarzy  pajączki pojawiają się też na nogach. Co więcej, powstawać mogą już u młodych kobiet. Skuteczność zamykania naczynek to jednak w tym przypadku aż 96%. Wcześniej jednak warto wybrać się na konsultację do dermatologa, aby wykluczyć wszystkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Zabieg zamykania naczynek można wykonać w jednym z gabinetów LaserCare. Wykorzystuje się w nich nowoczesne urządzenie ALMA z głowicą DYE-VL. W tym przypadku nie trzeba się obawiać o ewentualne powikłania czy efekty zabiegu. Dzięki specjalnej głowicy czas rekonwalescencji jest bowiem skrócony do niezbędnego minimum. Jest to więc ciekawa alternatywa dla znanych dotąd metod. Poza tym samo przygotowanie do zabiegu nie wymaga żadnych szczególnych zadań. Wskazana jest tylko, jak zawsze, dermokonsultacja ze specjalistą. Skórę trzeba też oczyścić. Dzięki systemowi chłodzenia nie trzeba również stosować dodatkowego znieczulenia. Zabieg jest bowiem bezbolesny i komfortowy.

Dowiedz się szczegółów o zamykaniu naczynek na stronie http://lasercare.pl/pl/zamykanie-naczynek-dla-kobiet.html.

Artykuły

Specjalistyczne gabinety usuwania blizn kuszą nas swoją ofertą

Dodano: 25.06.2017
Każdy z nas, kto chociaż raz próbował poprawić swój wygląd lub borykał się z niepotrzebnymi kilogramami doskonale wie, ile samozaparcia i własnej pracy potrzeba do tego, by osiągnąć upragnione efekty.