Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Oferta wykładzin PVC firmy Wapol

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 14.08.2016

Firma Wapol to specjaliści od wykładzin. Jesteśmy w tej branży od ponad 20 lat i oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług i produktów. Znajdziecie u nas wykładziny PCV, dywanowe i tkane. Ponadto, oferujemy wykładziny naturalne i specjalistyczne. Wapol to również betony Cire i płytki LVT. Wybór jest szeroki i obejmuje bogactwo kolorystyk, wzorów, a także zamówienia indywidualne. Nasza firma zajmuje się także montażem wykładzin w biurach, hotelach i obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy też ekspertyzy i doradztwo.

Wykładziny PVC

Wapol to firma, która zapewnia swoim Klientom szeroki wachlarz usług i produktów wykładzinowych. Zajmujemy się sprzedażą, instalacją i czyszczeniem wykładzin. Co więcej, oferujemy doradztwo i ekspertyzy. Nasz asortyment jest bogaty i różnorodny. Obejmuje wykładziny dywanowe, płytki LVT, betony Cire, oraz wykładziny specjalistyczne.

Ważnym elementem tej oferty są praktyczne wykładziny PVC. Można je stosować w szerokiej palecie obiektów, np. w galeriach handlowych, hotelach lub restauracjach. Są również z powodzeniem wykorzystywane w szpitalach, halach sportowych i szkołach. Nasza oferta tych wykładzin to wiele wzorów i kolorystyk. Oferujemy wykładziny PVC na rolce i w płytce.

Mamy także wykładziny typu Deluxe, bezolejowe, homogeniczne i heterogeniczne. Są to produkty najlepszych światowych i polskich producentów, które na pewno wpasują się w Twoją koncepcję. Atrakcyjne ceny, duży wybór, oraz kompleksowe podejście do potrzeb klienta – tak prezentuje się Wapol. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy.

Więcej szczegółów dotyczących wykładzin PVC w ofercie firmy Wapol dostępnych jest pod adresem www.wykladzinywapol.pl/wykladziny/pvc.

Wapol Wykładziny Obiektowe
Adres:
Czarnomorska 13, pok. 8P
WWW:
Kod:
02-758
E-mail:
wapol@wykladzinywapol.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 651 69 13
Fax:
22 651 69 13
Wykładziny
GPS     N: 21° 0' 44"     E: 52° 13' 46"

Jak dojechać do firmy Wapol Wykładziny Obiektowe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.05.2016
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania zarówno zarządzania i kontrolowania wód gruntowych, które możemy naszym klientom zapewnić zarówno realizowanie instalacji oraz konserwacji....
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 25.10.2016

MCM Project jako profesjonalna firma działająca na rynku od lat, zajmuje się budową hal stalowych. Tego typu usługi kieruje przede wszystkim do firm, które zlokalizowane są nie tylko w...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 19.08.2015
Solidność związana z wykonaniem danego projektu ma duże znaczenie dla klienta. W tym celu firma Pulako dba o zastosowanie solidnej impregnacji, doszczelnienia i warstwy izolacyjnej, kiedy decyduje...