Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Wykładziny biurowe dla Ciebie

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 14.08.2016

Firma Wapol to specjaliści od wykładzin. Jesteśmy w tej branży od ponad 20 lat i oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług i produktów. Znajdziecie u nas wykładziny PCV, dywanowe i tkane. Ponadto, oferujemy wykładziny naturalne i specjalistyczne. Wapol to również betony Cire i płytki LVT. Wybór jest szeroki i obejmuje bogactwo kolorystyk, wzorów, a także zamówienia indywidualne. Nasza firma zajmuje się także montażem wykładzin w biurach, hotelach i obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy też ekspertyzy i doradztwo.

Wykładziny biurowe

Coraz chętniej wybiera się do biur wykładziny poliamidowe. Są to wykładziny sprzedawane w rolkach lub płytkach. Bardzo często wykładziny tego typu posiadają indywidualne wzornictwo. 

Poza tym popularne w biurach są wykładziny cięte welurowe oraz wykładziny pętelkowe. Można je znaleźć w bardzo bogatej kolorystyce i wielu wzorach. Każdy projektant czy osoba, która jest w danym biurze odpowiedzialna za wnętrza, wybierze coś odpowiedniego dla siebie. 

W punktach gastronomicznych, recepcjach, siłowniach, które znajdują się obok biura, można zastosować wykładziny specjalistyczne. Do takich wykładzin należą płytki PVC lub LVT. 

Połączenie wykładzin tego typu znalazło już zastosowanie w wielu realizacjach firmy. Należy do nich zaliczyć luksusowe biuro Dr Ireny Eris, Ambasadę Amerykańską, oddziały AXA i znacznie więcej obiektów na terenie całej Polski. Jeśli chodzi o wykładziny biurowe - http://www.wykladzinywapol.pl/wykladziny/biura, wybór w ofercie firmy Wapol z Warszawy jest naprawdę duży. 

Eksperci firmy chętnie doradzą, a pracownicy zapewniają montaż wykładzin.
Wapol Wykładziny Obiektowe
Adres:
Czarnomorska 13, pok. 8P
WWW:
Kod:
02-758
E-mail:
wapol@wykladzinywapol.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 651 69 13
Fax:
22 651 69 13
Wykładziny
GPS     N: 21° 0' 44"     E: 52° 13' 46"

Jak dojechać do firmy Wapol Wykładziny Obiektowe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 25.10.2016

MCM Project jako profesjonalna firma działająca na rynku od lat, zajmuje się budową hal stalowych. Tego typu usługi kieruje przede wszystkim do firm, które zlokalizowane są nie tylko w...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 19.08.2015
Solidność związana z wykonaniem danego projektu ma duże znaczenie dla klienta. W tym celu firma Pulako dba o zastosowanie solidnej impregnacji, doszczelnienia i warstwy izolacyjnej, kiedy decyduje...
Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.05.2016
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania zarówno zarządzania i kontrolowania wód gruntowych, które możemy naszym klientom zapewnić zarówno realizowanie instalacji oraz konserwacji....