Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Wykładziny biurowe dla Ciebie

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 14.08.2016

Firma Wapol to specjaliści od wykładzin. Jesteśmy w tej branży od ponad 20 lat i oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług i produktów. Znajdziecie u nas wykładziny PCV, dywanowe i tkane. Ponadto, oferujemy wykładziny naturalne i specjalistyczne. Wapol to również betony Cire i płytki LVT. Wybór jest szeroki i obejmuje bogactwo kolorystyk, wzorów, a także zamówienia indywidualne. Nasza firma zajmuje się także montażem wykładzin w biurach, hotelach i obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy też ekspertyzy i doradztwo.

Wykładziny biurowe

Coraz chętniej wybiera się do biur wykładziny poliamidowe. Są to wykładziny sprzedawane w rolkach lub płytkach. Bardzo często wykładziny tego typu posiadają indywidualne wzornictwo. 

Poza tym popularne w biurach są wykładziny cięte welurowe oraz wykładziny pętelkowe. Można je znaleźć w bardzo bogatej kolorystyce i wielu wzorach. Każdy projektant czy osoba, która jest w danym biurze odpowiedzialna za wnętrza, wybierze coś odpowiedniego dla siebie. 

W punktach gastronomicznych, recepcjach, siłowniach, które znajdują się obok biura, można zastosować wykładziny specjalistyczne. Do takich wykładzin należą płytki PVC lub LVT. 

Połączenie wykładzin tego typu znalazło już zastosowanie w wielu realizacjach firmy. Należy do nich zaliczyć luksusowe biuro Dr Ireny Eris, Ambasadę Amerykańską, oddziały AXA i znacznie więcej obiektów na terenie całej Polski. Jeśli chodzi o wykładziny biurowe - http://www.wykladzinywapol.pl/wykladziny/biura, wybór w ofercie firmy Wapol z Warszawy jest naprawdę duży. 

Eksperci firmy chętnie doradzą, a pracownicy zapewniają montaż wykładzin.
Wapol Wykładziny Obiektowe
Adres:
Czarnomorska 13, pok. 8P
WWW:
Kod:
02-758
E-mail:
wapol@wykladzinywapol.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 651 69 13
Fax:
22 651 69 13
Wykładziny
GPS     N: 21° 0' 44"     E: 52° 13' 46"

Jak dojechać do firmy Wapol Wykładziny Obiektowe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.05.2016
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania zarówno zarządzania i kontrolowania wód gruntowych, które możemy naszym klientom zapewnić zarówno realizowanie instalacji oraz konserwacji....
Strona Pulako

Pulako

Dodano: 19.08.2015
Solidność związana z wykonaniem danego projektu ma duże znaczenie dla klienta. W tym celu firma Pulako dba o zastosowanie solidnej impregnacji, doszczelnienia i warstwy izolacyjnej, kiedy decyduje...
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 25.10.2016

MCM Project jako profesjonalna firma działająca na rynku od lat, zajmuje się budową hal stalowych. Tego typu usługi kieruje przede wszystkim do firm, które zlokalizowane są nie tylko w...