Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Transport

Brak obrazka

Licki

Dodano: 07.04.2013
Klienci tej firmy kurierskiej niewątpliwie mają bardzo ułatwione zadanie wówczas gdy nadchodzi potrzeba, jaką jest wysłanie jakiejś przesyłki. Firma ta oferuje bowiem obsługę klientów w systemie door to door, czyli od drzwi do drzwi. Oprócz tej już dużej wygody pojawia się również usługa, dzięki której nawet pakowanie przesyłki nie musi sprawić nikomu problemu. Firma bowiem dostarcza koperty wraz z dokumentami, a także większe gabarytowo paczki. Zajmuje się również przewiezieniem ofert przetargowych oraz może reprezentować swojego klienta na otwarciu takich wydarzeń.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 29.06.2018
Oferujemy naszym klientom usługi na rynku transportu osób, na którym posiadamy wieloletnie doświadczenie co przekłada się na możliwość wykonywania dla naszych klientów poszczególnych usług przez zespół doświadczonych kierowców. Jednocześnie posiadamy zarówno rozbudowaną a także nowoczesną flotę pojazdów, co znów pozwala nam na indywidualne dopasowanie poszczególnych usług do oczekiwań klientów. W naszej firmie sprawnie realizowane są też usługi dotyczące wynajmowania busów.
Strona Run

Run

Dodano: 22.09.2015
Od wielu lat działamy na polskim rynku, na którym naszym klientom zapewniamy wykonanie profesjonalnych usług związanych z przeprowadzkami, które jesteśmy w stanie wykonać zarówno na rynku polskim. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy w pełni bezpieczne zrealizowanie usług przewozu mienia, co w naszej firmie realizowane jest przez zespół doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy naszym klientom zapewnić kompleksowe wykonanie pakowania mienia, montażu i demontażu mebli oraz urządzeń biurowych.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki