Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Sport i turystyka

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadbałtyckim kurortem. Leży w najbardziej wysuniętej na północ polskiej części wybrzeża Bałtyku, które w tym miejscu charakteryzuje się malowniczymi wysokimi klifami. W Jastrzębiej Górze znajduje się nasz hotel. To trzygwiazdkowy obiekt turystyczny, który zapewnia komfortowy wypoczynek i wysokiej jakości usługi. Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne z bardzo dobrą kuchnią. W pakiecie oferujemy tradycyjną polską gościnność i plażę oddaloną o 100 metrów od naszego hotelu.
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 12.09.2016
Komfortowe warunki do treningu fitness oraz treningu na siłowni, które zapewniamy w naszym klubie działającym na terenie Łodzi pozwalają nam zapewnić naszym klientom doskonałe warunki do uprawiania sportu. Oferujemy zestawy treningowe przygotowane przez doświadczonych instruktorów specjalnie z myślą o osobach starszych, przyszłych mamach, osobach początkujących jak i zawansowanych na polu treningu. Dysponujemy kompleksowym wyposażeniem w zakresie nowoczesnych urządzeń treningowych i przestronnymi salami.
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Czy twoją pasją są różne sztuki walki i ich uprawianie? Jeśli tak, zapewne nie będziesz mógł się obyć bez odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli Ci uprawiać te cokolwiek ryzykowne sporty w bezpieczny sposób. Podstawą takiego sprzętu jest odzież sportowa, która jest sprzedawana w tym sklepie internetowym. Nieistotne, czy zajmujesz się muay tai czy MMA – w tym sklepie nabędziesz odpowiedni koszulki, bluzy i spodenki, które są niezbędnym elementem zapewniającym odpowiedni poziom profesjonalizmu Twoich treningów.