Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Rashguard

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Czy twoją pasją są różne sztuki walki i ich uprawianie? Jeśli tak, zapewne nie będziesz mógł się obyć bez odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli Ci uprawiać te cokolwiek ryzykowne sporty w bezpieczny sposób. Podstawą takiego sprzętu jest odzież sportowa, która jest sprzedawana w tym sklepie internetowym. Nieistotne, czy zajmujesz się muay tai czy MMA – w tym sklepie nabędziesz odpowiedni koszulki, bluzy i spodenki, które są niezbędnym elementem zapewniającym odpowiedni poziom profesjonalizmu Twoich treningów.

Rashguard

Sklep Smmash prowadzi sprzedaż odzieży sportowej własnej produkcji oraz zaprojektowanej w tej samej firmie. Asortyment sklepu smmash.pl obejmuje odzież przeznaczoną do treningów siłowych, sportów walki czy też crossfitu. Smmash posiada sklep internetowy.

Rashguard (https://www.smmash.pl/fightwear/rashguard-short) to bluzy termoaktywne dla sportowców. Wyróżniają się niesamowitymi właściwościami, które sprawiają, że trening przynosi jeszcze lepsze efekty. Dzięki temu, że Rashguard wykonana jest z materiału o dwukrotnie większej wytrzymałości niż tradycyjne bluzy termoaktywne, a jednocześnie cieńszego niż zwykłe tkaniny, pozwala na nieskrępowane i nieograniczone ruchy i zachowanie stałej, optymalnej temperatury ciała (37 stopni Celsjusza). Najnowsze technologie wykorzystane przy produkcji bluzy Rashguard odprowadzające pot, pozwalają na pozostawienie skórę suchą, a mięśnie odpowiednio rozgrzane.

Marka Smmash dba także o stronę estetyczną swoich produktów, dlatego bluzy Rashguard posiadają ciekawe, intrygujące wzornictwo.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 12.09.2016
Komfortowe warunki do treningu fitness oraz treningu na siłowni, które zapewniamy w naszym klubie działającym na terenie Łodzi pozwalają nam zapewnić naszym klientom doskonałe warunki do...
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadbałtyckim kurortem. Leży w najbardziej wysuniętej na północ polskiej części wybrzeża Bałtyku, które w tym miejscu charakteryzuje się malowniczymi...