Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Odzież crossfit

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Czy twoją pasją są różne sztuki walki i ich uprawianie? Jeśli tak, zapewne nie będziesz mógł się obyć bez odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli Ci uprawiać te cokolwiek ryzykowne sporty w bezpieczny sposób. Podstawą takiego sprzętu jest odzież sportowa, która jest sprzedawana w tym sklepie internetowym. Nieistotne, czy zajmujesz się muay tai czy MMA – w tym sklepie nabędziesz odpowiedni koszulki, bluzy i spodenki, które są niezbędnym elementem zapewniającym odpowiedni poziom profesjonalizmu Twoich treningów.

Odzież crossfit

SMMASH to produkująca odzież crossfit oraz fitness firma będąca światowej klasy specjalistą w swojej branży. Współpraca z prawie 2000 klubów sportowych oraz indywidualnymi klientami pozwoliła marce rozwinąć się i zdobyć bezcenne doświadczenie będące gwarancją najwyższej jakości odzieży sportowej.

Odzież crossfit firmy SMMASH cieszy się wielkim zaufaniem i popularnością zarówno u amatorów, jak i u profesjonalnych sportowców. Każdy, niezależnie od swoich preferencji znajdzie w ofercie firmy coś odpowiedniego dla siebie. 

Ogromna gama kolorów, wzorów i fasonów ubrań zadowoli aktywne kobiety chcące wyglądać atrakcyjnie w trakcie ćwiczeń, a także mężczyzn, którzy cenią sobie nie tylko wygodę, ale również styl. Wysokiej jakości materiały i profesjonalne technologie wykorzystywane przy produkcji odzieży crossfit firmy SMMASH sprawiają, że koszulki, legginsy i inne elementy sportowego ubioru zapewniają jednocześnie niezwykły komfort użytkowania w trakcie ćwiczeń oraz atrakcyjny i stylowy wygląd na treningach.
Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 12.09.2016
Komfortowe warunki do treningu fitness oraz treningu na siłowni, które zapewniamy w naszym klubie działającym na terenie Łodzi pozwalają nam zapewnić naszym klientom doskonałe warunki do...
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadbałtyckim kurortem. Leży w najbardziej wysuniętej na północ polskiej części wybrzeża Bałtyku, które w tym miejscu charakteryzuje się malowniczymi...