Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Samochody

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Firma Krotoski i Cichy to jeden z największych dealerów samochodowych w Polsce. Sprzedajemy auta nowe i używane producentów takich jak Audi, Opel, Volkswagen i Skoda. Oferujemy nie tylko sprzedaż samochodów, ale także szeroki pakiet ubezpieczeń oraz usługi blacharskie. Dodatków przy każdym z naszych salonów firmowych znajduje się serwis samochodowy. W naszym sklepie natomiast znajdziecie Państwo najlepsze części nowe i używane do wyżej wymienionych marek! Zapewniamy najlepszą jakość oraz profesjonalną obsługę!
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 06.03.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie sprawnej i dopasowanej do oczekiwań naszych klientów sprzedaży szerokiego zakresu modeli samochodów marki Kia, której jesteśmy autoryzowanym dilerem. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom również realizowanie poszczególnych usług w zakresie obsługi flot pojazdów dla firm z różnych branż. W naszej firmie zapewniamy również realizowanie serwisowania samochodów a także diagnostyki samochodów w naszych specjalistycznych serwisach samochodowych.
Brak obrazka

Syguła

Dodano: 24.12.2015
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku motoryzacyjnym pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne, jak też kompleksowe usługi dotyczące zarówno sprzedaży pojazdów takich marek, jak Hyundai oraz Citroen, których jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami, jak też naprawy. Wykonujemy przeglądy technicznie w naszej autoryzowanej stacji obsługi pojazdów. Zajmujemy się również realizowaniem usług serwisowania po gwarancji samochodów wszystkich marek. Zapewniamy, także części zamienne oraz akcesoria.