Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Betonowe posadzki - Pulako.com.pl - Kompleksowa oferta

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 19.08.2015
Solidność związana z wykonaniem danego projektu ma duże znaczenie dla klienta. W tym celu firma Pulako dba o zastosowanie solidnej impregnacji, doszczelnienia i warstwy izolacyjnej, kiedy decyduje się na wykonywanie posadzek. Dzięki współpracy z Pulako wiele firm produkcyjnych, jak i obiektów przemysłowych i sportowych zapewniły sobie posadzki wysokiej jakości. Są one wytrzymałe, dzięki czemu przez wiele lat można pozwolić sobie na ich dalsze użytkowanie. Nasze realizacje wykonujemy w kraju, jak i poza jego granicami.

Posadzki betonowe

Marka Pulako od roku 1997 proponuje klientów z sektora przemysłowego, handlowego, ogólnogospodarczego posadzki betonowe, w których zastosowano efektywne technologie utwardzania oraz wygładzania nawierzchni. Dzięki temu posadzki betonowe w naszym wydaniu są bezkonkurencyjne cenowo, wdrażane zawsze terminowo, a co najważniejsze wytrzymują maksymalne obłożenie mechaniczne. 

Gwarantujemy dyspozycyjność najlepszych fachowców w branży, opcję dostosowania kolorystycznego posadzki betonowej, brak ryzyka pylenia po przeprowadzeniu właściwego montażu. 

Posadzka betonowa Pulako jest najczęściej wybieraną pozycją w naszej ofercie, ze względu na najwyższy stosunek ceny do jakości. 

Gładka struktura posadzki w połączeniu z łatwością codziennej pielęgnacji wywołuje pozytywne, długoterminowe skojarzenia eksploatacyjne. Na stronie firmowej przedstawiamy cały proces wdrożenia posadzki betonowej, jednocześnie dodając liczne przykłady realizacji, długą listę referencji krajowych i międzynarodowych. Warto zaufać nam w kategorii inwestycji w posadzki betonowe.
Pulako
Adres:
Dąbska 1A
WWW:
Kod:
31-572
E-mail:
sekretariat@pulako.com.pl
Miasto:
Kraków
Telefon:
12 410 03 30
Pulako
GPS     N: 19° 58' 50"     E: 50° 3' 47"

Jak dojechać do firmy Pulako?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.05.2016
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania zarówno zarządzania i kontrolowania wód gruntowych, które możemy naszym klientom zapewnić zarówno realizowanie instalacji oraz konserwacji....
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 25.10.2016

MCM Project jako profesjonalna firma działająca na rynku od lat, zajmuje się budową hal stalowych. Tego typu usługi kieruje przede wszystkim do firm, które zlokalizowane są nie tylko w...

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 14.08.2016

Firma Wapol to specjaliści od wykładzin. Jesteśmy w tej branży od ponad 20 lat i oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług i produktów. Znajdziecie u nas wykładziny PCV, dywanowe i...