Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Betonowe posadzki - Pulako.com.pl - Kompleksowa oferta

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 19.08.2015
Solidność związana z wykonaniem danego projektu ma duże znaczenie dla klienta. W tym celu firma Pulako dba o zastosowanie solidnej impregnacji, doszczelnienia i warstwy izolacyjnej, kiedy decyduje się na wykonywanie posadzek. Dzięki współpracy z Pulako wiele firm produkcyjnych, jak i obiektów przemysłowych i sportowych zapewniły sobie posadzki wysokiej jakości. Są one wytrzymałe, dzięki czemu przez wiele lat można pozwolić sobie na ich dalsze użytkowanie. Nasze realizacje wykonujemy w kraju, jak i poza jego granicami.

Posadzki betonowe

Marka Pulako od roku 1997 proponuje klientów z sektora przemysłowego, handlowego, ogólnogospodarczego posadzki betonowe, w których zastosowano efektywne technologie utwardzania oraz wygładzania nawierzchni. Dzięki temu posadzki betonowe w naszym wydaniu są bezkonkurencyjne cenowo, wdrażane zawsze terminowo, a co najważniejsze wytrzymują maksymalne obłożenie mechaniczne. 

Gwarantujemy dyspozycyjność najlepszych fachowców w branży, opcję dostosowania kolorystycznego posadzki betonowej, brak ryzyka pylenia po przeprowadzeniu właściwego montażu. 

Posadzka betonowa Pulako jest najczęściej wybieraną pozycją w naszej ofercie, ze względu na najwyższy stosunek ceny do jakości. 

Gładka struktura posadzki w połączeniu z łatwością codziennej pielęgnacji wywołuje pozytywne, długoterminowe skojarzenia eksploatacyjne. Na stronie firmowej przedstawiamy cały proces wdrożenia posadzki betonowej, jednocześnie dodając liczne przykłady realizacji, długą listę referencji krajowych i międzynarodowych. Warto zaufać nam w kategorii inwestycji w posadzki betonowe.
Pulako
Adres:
Dąbska 1A
WWW:
Kod:
31-572
E-mail:
sekretariat@pulako.com.pl
Miasto:
Kraków
Telefon:
12 410 03 30
Pulako
GPS     N: 19° 58' 50"     E: 50° 3' 47"

Jak dojechać do firmy Pulako?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 14.08.2016

Firma Wapol to specjaliści od wykładzin. Jesteśmy w tej branży od ponad 20 lat i oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług i produktów. Znajdziecie u nas wykładziny PCV, dywanowe i...

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.05.2016
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania zarówno zarządzania i kontrolowania wód gruntowych, które możemy naszym klientom zapewnić zarówno realizowanie instalacji oraz konserwacji....
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 25.10.2016

MCM Project jako profesjonalna firma działająca na rynku od lat, zajmuje się budową hal stalowych. Tego typu usługi kieruje przede wszystkim do firm, które zlokalizowane są nie tylko w...