Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Motoryzacja i transport

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 18.08.2015
Szukasz najbardziej zaawansowanych technologicznie analizatorów wydechu. Wybierz w tym celu taki produkt, jak alkohit x600 lub wiele innych. Znajdują się one w ofercie firmy Alkotestery, której alkomaty posiadają świadectwo wzorcowania. Takie świadectwo jest wydawane przez Laboratorium Wzorujące, które jest akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Oznacza to, że takie alkomaty mogą być również użytkowane przez wiele służb bezpieczeństwa, na przykład przez policję. Umożliwiają uzyskanie bardzo dokładnych wyników badań.
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 04.06.2016
Extreme jest jedną z najbardziej znanych auto szkół w województwie łódzkim. Podczas wielu lat działalności przeszkoliliśmy tysiące osób, które obecnie cieszą się własnym prawem jazdy oraz zdobyliśmy zaufanie kolejnych, zadowolonych klientów. Zajęcia w naszej auto szkole charakteryzują się przede wszystkim rzetelnie przekazywaną wiedzą przez doświadczonych instruktorów, obytych z zadaniami egzaminacyjnymi, a także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznej i ekonomicznej jazdy samochodem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednej z najlepszych placówek szkoleniowych dla kierowców w Łodzi!
Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 05.07.2016
Zapewniamy naszym klientom profesjonalną naukę w ramach kursów przygotowujących do zdawania egzaminów na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C1, C, C+E, D. Posiadamy wieloletnie doświadczenie działając na polskim rynku już od 1990 roku. Obecnie na terenie Łodzi posiadamy trzy filie położone w doskonałych lokalizacjach. Naszym kursantom zapewniamy efektywną naukę pod okiem doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem pracy. Realizujemy również kursy w zakresie transportu drogowego taksówką, szkolenia na instruktorów nauki jazdy.
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
First Drive to Ośrodek Szkolenia Kierowców funkcjonujący w oparciu o autorski program szkoleniowy. U jego podstaw leży nauka poprawnych i prawidłowych technik jazdy oraz zachowań na drodze. Pracownikami First Drive są Instruktorzy Technik Jazdy, czyli osoby o zdecydowanie wyższych kwalifikacjach i doświadczeniach zawodowych niż inni Instruktorzy Nauki Jazdy. Wieloletnią praktykę dokumentują szkolenia w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy zarówno na terenie Polski jak i Europy Północnej. To wszystko przekłada się na poczucie bezpieczeństwa kursantów First Drive już od pierwszej lekcji.
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Firma Krotoski i Cichy to jeden z największych dealerów samochodowych w Polsce. Sprzedajemy auta nowe i używane producentów takich jak Audi, Opel, Volkswagen i Skoda. Oferujemy nie tylko sprzedaż samochodów, ale także szeroki pakiet ubezpieczeń oraz usługi blacharskie. Dodatków przy każdym z naszych salonów firmowych znajduje się serwis samochodowy. W naszym sklepie natomiast znajdziecie Państwo najlepsze części nowe i używane do wyżej wymienionych marek! Zapewniamy najlepszą jakość oraz profesjonalną obsługę!
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 06.03.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie sprawnej i dopasowanej do oczekiwań naszych klientów sprzedaży szerokiego zakresu modeli samochodów marki Kia, której jesteśmy autoryzowanym dilerem. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom również realizowanie poszczególnych usług w zakresie obsługi flot pojazdów dla firm z różnych branż. W naszej firmie zapewniamy również realizowanie serwisowania samochodów a także diagnostyki samochodów w naszych specjalistycznych serwisach samochodowych.
Brak obrazka

Licki

Dodano: 07.04.2013
Klienci tej firmy kurierskiej niewątpliwie mają bardzo ułatwione zadanie wówczas gdy nadchodzi potrzeba, jaką jest wysłanie jakiejś przesyłki. Firma ta oferuje bowiem obsługę klientów w systemie door to door, czyli od drzwi do drzwi. Oprócz tej już dużej wygody pojawia się również usługa, dzięki której nawet pakowanie przesyłki nie musi sprawić nikomu problemu. Firma bowiem dostarcza koperty wraz z dokumentami, a także większe gabarytowo paczki. Zajmuje się również przewiezieniem ofert przetargowych oraz może reprezentować swojego klienta na otwarciu takich wydarzeń.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 29.06.2018
Oferujemy naszym klientom usługi na rynku transportu osób, na którym posiadamy wieloletnie doświadczenie co przekłada się na możliwość wykonywania dla naszych klientów poszczególnych usług przez zespół doświadczonych kierowców. Jednocześnie posiadamy zarówno rozbudowaną a także nowoczesną flotę pojazdów, co znów pozwala nam na indywidualne dopasowanie poszczególnych usług do oczekiwań klientów. W naszej firmie sprawnie realizowane są też usługi dotyczące wynajmowania busów.
Strona Run

Run

Dodano: 22.09.2015
Od wielu lat działamy na polskim rynku, na którym naszym klientom zapewniamy wykonanie profesjonalnych usług związanych z przeprowadzkami, które jesteśmy w stanie wykonać zarówno na rynku polskim. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy w pełni bezpieczne zrealizowanie usług przewozu mienia, co w naszej firmie realizowane jest przez zespół doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy naszym klientom zapewnić kompleksowe wykonanie pakowania mienia, montażu i demontażu mebli oraz urządzeń biurowych.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki
Brak obrazka

Syguła

Dodano: 24.12.2015
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku motoryzacyjnym pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne, jak też kompleksowe usługi dotyczące zarówno sprzedaży pojazdów takich marek, jak Hyundai oraz Citroen, których jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami, jak też naprawy. Wykonujemy przeglądy technicznie w naszej autoryzowanej stacji obsługi pojazdów. Zajmujemy się również realizowaniem usług serwisowania po gwarancji samochodów wszystkich marek. Zapewniamy, także części zamienne oraz akcesoria.