Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Medycyna

Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 10.12.2012
Laserdent to przychodnia dentystyczna świadcząca unikatowe zabiegi borowania zębów przy pomocy lasera. Bez bólu, bez stresu. Laserdent nie ma żadnej filii w Łodzi, jest jedynym takim gabinetem. Usługi stomatologiczne obejmują nie tylko borowanie zębów, lecz również leczenie kanałowe, implanty oraz ich wstawianie, a także kompleksową ochronę nad jamą ustną. Dentysta dokładnie wytłumaczy każdy zabieg i poda jego cenę, dzięki czemu nie będziesz miał żadnych ukrytych kosztów.
Strona Medox

Medox

Dodano: 31.03.2016
Klinika odwykowa NZOZ Medox oferuje leczenie stacjonarne. W naszej klinice pracują najlepsi specjaliści. Proponujemy kompleksową opiekę nad osobami uzależnionymi od alkoholu, leków, narkotyków. Leczymy także depresję, zaburzenia psychiczne i wybrane neurologiczne. Pacjenci przebywają w jedno- lub dwuosobowych pokojach z łazienkami.  Ponadto posiadamy salę do zabaw i rekreacji, siłownię, saunę, solarium, doskonałą kuchnię. Naszym celem jest wybór optymalnej formy terapii co możliwe jest dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta.Więcej o nas na www.medox.org.pl.
Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 22.08.2016
Działamy na rynku realizowania profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych ze stomatologią estetyczną oraz zachowawczą. Posiadamy nowoczesny sprzęt zarówno do realizowania diagnostyki a jednocześnie do wykonania zabiegów dentystycznych, co znów pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych zabiegów zarówno bezpiecznie a jednocześnie skutecznie. Posiadane doświadczenie pozwala nam również zapewnić doskonałą, rodzinną atmosferę w naszych gabinetach oraz doskonale przygotowane i komfortowe warunki.

Zamykanie popękanych naczynek krwionoścnych - czy warto

Coraz więcej kobiet cierpi z powodu nieestetycznej siateczki czerwono-sinych nitek pokrywających twarz czy nogi. Jaka jest przyczyna ich powstawania? Tak naprawdę powstają na skutek działania wielu czynników m.in. przewlekłej niewydolności żylnej, długotrwałego przebywania w pozycji...

Specjalistyczne gabinety usuwania blizn kuszą nas swoją ofertą

Każdy z nas, kto chociaż raz próbował poprawić swój wygląd lub borykał się z niepotrzebnymi kilogramami doskonale wie, ile samozaparcia i własnej pracy potrzeba do tego, by osiągnąć upragnione efekty.