Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Rolety rzymskie łódź - zapoznaj się z ofertą Medea.net

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 27.09.2018
W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży wysokiej jakości osłon okiennych. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wyroby, które cechują się zarówno wyjątkowym wyglądem, nowoczesnym designem a jednocześnie wykonaniem zgodnie z najnowszymi technologiami. Naszym klientom zapewniamy między innymi takie produkty, jak żaluzje, plisy, rolety materiałowe, markizy, moskitiery w różnych kolorach.

Rolety rzymskie łódź

Przedsiębiorstwo Madea ma swoją siedzibę w Łodzi. Na polskim rynku działa od wielu lat i zyskuje grono zadowolonych klientów. Obszar działalności firmy to sprzedaż rolet rzymskich, żaluzji, zasłon, żaluzji pionowych oraz poziomych itd.

Rolety rzymskie łódź

Rolety rzymskie firmy Madea to produkt wykonany z najwyższej jakości materiału, który idealnie zastępuje klasyczne zasłony czy firanki. Zapewnia prywatność i ochronę przed słońcem oraz sprawia, że w pomieszczeniu panuje przytulny klimat, a materiał tworzy niesamowity efekt wizualny. Rolety rzymskie są mocowane do sufitu albo ściany rzepą , a montaż i demontaż są szybkie i proste. Można bez problemu zdjąć roletę w razie konieczności wyprania czy prasowania . Rolety rzymskie oferowane przez firmę Madea:http://medea.net.pl/rolety-rzymskie/rolety-rzymskie,prod,12,23.php dostępne są w różnych kolorach , dzięki czemu klienci mogą dopasować je do reszty wystroju danego pomieszczenia .
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 01.08.2015
Odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz innego typu czynniki zewnętrzne wynika bezpośrednio z projektu każdego materaca, jaki znajduje się w ofercie firmy Sembella. Wszystkie te...
Strona Deante

Deante

Dodano: 15.11.2015
Ciekawość wydaje się być czymś normalnym, powoduje, że szukamy nowych rozwiązań i podejmujemy lepszego wyboru. Dobrej decyzji dokonamy, jeśli wybierzemy wyroby pochodzące z oferty naszej...