Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Sprawdzona oferta rolet dzień noc - medea.net!

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 27.09.2018
W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży wysokiej jakości osłon okiennych. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wyroby, które cechują się zarówno wyjątkowym wyglądem, nowoczesnym designem a jednocześnie wykonaniem zgodnie z najnowszymi technologiami. Naszym klientom zapewniamy między innymi takie produkty, jak żaluzje, plisy, rolety materiałowe, markizy, moskitiery w różnych kolorach.

Rolety dzień - noc

Przez ponad 16 lat na rynku, nieustannie z myślą o swoich klientach. Tak właśnie wygląda firma Medea. Do dziś wykonane zostało ponad 15 tysięcy zleceń, a co za tym idzie zadowolonych klientów. Medea opiera swój sukces na dwóch zasadach - sumienność oraz dotrzymywanie terminów.

Najnowsze materiały i technologie

Dzięki rozwojowi technologii i chęci oszczędzania możliwe jest tworzenie przedmiotów, które zastępują kilka innych. Właśnie tak wygląda to w przypadku rolet dzień-noc, które łączą w sobie wszystkie dobre rozwiązania z tradycyjnych rolet i żaluzji. Rolety dzień-noc umożliwiają manipulację światłem i ustawienie ich tak, żeby do pomieszczenia wpadała dokładnie taka ilość światła słonecznego jaką sobie zażyczymy. Możliwe jest również modyfikowanie ustawień materiału, co wpłynie na jego większą lub mniejszą przepustowość. Rolety dostępne są w trzech wariantach: Impresja Lux, które mocowane są bezpśrednio do ramy okiennej, wolnowisząca Impresja oraz Impresja Classy, które można zamontować na ścianie lub suficie.Rolety dzień-noc:http://medea.net.pl/rolety-dzien-noc.php to ciekawa alternatywa dla standardowych zasłon i rolet. Zastosowanie tych rolet pozwala nie tylko na regulację światła wpadającego do pomieszczenia, ale także stanowi oryginalną ozdobę wnętrza domu.
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Deante

Deante

Dodano: 15.11.2015
Ciekawość wydaje się być czymś normalnym, powoduje, że szukamy nowych rozwiązań i podejmujemy lepszego wyboru. Dobrej decyzji dokonamy, jeśli wybierzemy wyroby pochodzące z oferty naszej...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 01.08.2015
Odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz innego typu czynniki zewnętrzne wynika bezpośrednio z projektu każdego materaca, jaki znajduje się w ofercie firmy Sembella. Wszystkie te...