Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Moskitiery łódź - medea.net.pl

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 27.09.2018
W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży wysokiej jakości osłon okiennych. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wyroby, które cechują się zarówno wyjątkowym wyglądem, nowoczesnym designem a jednocześnie wykonaniem zgodnie z najnowszymi technologiami. Naszym klientom zapewniamy między innymi takie produkty, jak żaluzje, plisy, rolety materiałowe, markizy, moskitiery w różnych kolorach.

Moskitiery łódź

Medea to łódzka firma zajmująca się sprzedażą oraz montażem różnego rodzaju osłon okiennych. Firmę wyróżnia przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży. W ciągu szesnastu lat działalności Medea zrealizowała ponad piętnaście tysięcy zleceń, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Poza roletami oraz żaluzjami w ofercie firmy znaleźć można także moskitiery. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zamówienia moskitier na okna, drzwi lub różnego rodzaju wnęki.

Bogata oferta

Firma ma w sprzedaży zarówno tradycyjne moskitiery ramkowe, jak i bardziej nowoczesne rolowane, przesuwne czy też plisowane. Produkty oferowane przez firmę Medea charakteryzują się wysoką jakością i dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, przez co doskonale komponują się z ramą okna. Ze szczegółową ofertą firmy Medea zapoznać się można, odwiedzając nowoczesny salon sprzedaży zlokalizowany w Łodzi. Szeroka gama dostępnych produktów sprawia, że każdy klient może znaleźć odpowiednią moskitierę, która będzie odpowiadać jego potrzebom.
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 01.08.2015
Odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz innego typu czynniki zewnętrzne wynika bezpośrednio z projektu każdego materaca, jaki znajduje się w ofercie firmy Sembella. Wszystkie te...
Strona Deante

Deante

Dodano: 15.11.2015
Ciekawość wydaje się być czymś normalnym, powoduje, że szukamy nowych rozwiązań i podejmujemy lepszego wyboru. Dobrej decyzji dokonamy, jeśli wybierzemy wyroby pochodzące z oferty naszej...