Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Kajaki górskie

Strona M-Canoe

M-Canoe

Dodano: 18.06.2018
Jesteśmy doświadczonym zespołem w wyjazdach na zagraniczne spływy kajakowe. Zajmujemy się profesjonalną organizacją spływów kajakowych. Postanowiliśmy pokazać, że spływy za granicą są ciekawe, w ten sposób łącząc nasze hobby z pracą. Kolejny już rok organizujemy spływy w Austrii, Słowenii, Chorwacji. Wyjazdy organizujemy  z sercem, staramy się aby każdy uczestnik był zadowolony. Starannie dobrana kadra, doświadczenie, pasja, przyjaźń, bezpieczeństwo uczestników, wspaniały klimat to wszystko gwarantujemy na naszych wyjazdach.

Kajaki górskie

M-canoe zapewnia możliwość udania się na niezapomniane kursy i wyprawy kajakowe w różne zakątki współczesnego świata. Do dyspozycji zainteresowanych oddane zostały najwyższej klasy kajaki, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo i doskonałą zabawę.

Kajaki górskie (http://www.m-canoe.pl/kajaki) znajdujące się w ofercie firmowej to wysokiej jakości sprzęt, dzięki którym można zdecydować się na rozwój umiejętności w zakresie kajakarstwa górskiego. Kursanci zapisują się tym samym na specjalne kursy pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, aby samodzielnie móc w przyszłości udawać się na wyprawy kajakowe wraz ze swoimi znajomymi. Kajaki te idealnie nadają się do wypraw odbywających się na rzekach górskich, zapewniają dużą dawkę adrenaliny. Kursy proponowane przez firmę umożliwiają naukę pływania, ratownictwa, ale też samodzielnej asekuracji, gdy zajdzie taka konieczność.

Oferta kajaków górskich dla klientów umożliwi zainteresowanym nabycie odpowiednich zdolności w zakresie prowadzenia kajaków górskich. Ponadto będzie można nauczyć się kierowcą grupą i wybierać najkorzystniejsze odcinki podczas realizowanych wypraw górskich.
M-Canoe
Adres:
Przepiórcza 35B/8
WWW:
Kod:
60-162
E-mail:
biuro@m-canoe.pl
Miasto:
Poznań
Telefon:
661 63 35 60

Jak dojechać do firmy M-Canoe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 04.06.2018
Wieloletnie doświadczenie naszych szkół na rynku edukacyjnym, na którym działamy od 11 lat pozwala nam zapewnić wykonanie nauczania na najwyższym poziomie merytorycznym, gdzie możemy oferować...
Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.05.2016
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania zarówno zarządzania i kontrolowania wód gruntowych, które możemy naszym klientom zapewnić zarówno realizowanie instalacji oraz konserwacji....
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 06.03.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie sprawnej i dopasowanej do oczekiwań naszych klientów sprzedaży szerokiego zakresu modeli samochodów marki Kia, której...
Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.