Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Komunikacja skuteczna w Imigomo

Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 07.12.2015

Co jest dla ciebie ważne w życiu? Jeśli nie jesteś pewien, jakie przyjąć priorytety, czego tak naprawdę oczekujesz od siebie i bliskich, to skorzystaj z doświadczenia trenera sosbistego imigomo.com. Dzięki szkoleniom organizowanym przez firmę zapanujesz nad swoimi emocjami i życiem. Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci nakreślać życiowe cele, a następnie konsekwentnie je realizować. Z firmą imigomo.com nabierzesz pewności siebie. Możesz wyznaczać i osiągać swoje cele w każdym obszarze swojego życia.

Skuteczna komunikacja

Imigomo to aplikacja łącząca to co najlepsze w świecie informatyki z twardymi faktami współczesnej psychologii. W rezultacie powstało narzędzie, które wspomoże Cię w rozwoju osobistym i pozwoli go znacznie przyśpieszyć. Aplikacja to sposób na sprecyzowanie celów i określenie słabych punktów.

Da Ci dostęp do personalnych trenerów, którzy wyjaśnią na czym polega skuteczna komunikacja i zwiększą Twój potencjał oraz konkurencyjność. Imigomo pozwoli Ci realizować kolejne cele w sposób metodyczny i przynoszący sporo frajdy. A to dzięki zastosowaniu świetnych funkcji grywalizacyjnych, możliwości kontaktu z innymi użytkownikami, a także dzięki znakomitemu monitoringowi postępów w formie, np. wizualizacji i statystyk.

Zawsze możesz również skorzystać z mentoringu. Krótko mówiąc, jeśli rozwój osobisty ma dla Ciebie znaczenie, a skuteczna komunikacja była od zawsze Twoją piętą Achillesową to najwyższa pora wybrać właśnie to urządzenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu i do skorzystania z aplikacji. Wypróbuj a na pewno Ci pomoże.

imigomo
Adres:
Jaracza 47
WWW:
Kod:
90-249
E-mail:
imigomo@imigomo.com
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
48698515575
aplikacje mobilne
GPS     N: 19° 28' 3"     E: 51° 46' 24"

Jak dojechać do firmy Imigomo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 20.12.2014
Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat z Łodzi dostępny drogą elektroniczną lub stacjonarną w siedzibie kancelarii. Zajmujemy się sprawami każdego typu, łącznie z prowadzeniem...
Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.
Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 06.06.2016
Usługa wynajmowania pracowników skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców, poszukujących nowych kandydatów do swojego zespołu, ale i do osób, które poszukują pracy tymczasowej....
Strona Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Dodano: 28.05.2018
W ofercie naszych placówek oświatowych zapewniamy między innymi realizowanie kursów oraz szkoleń zawodowych. W naszych placówkach działających w 21 miastach na terenie całego kraju jesteśmy...
Więcej o firmie: Kursy zawodowe