Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Wynajem pracowników od INWEMER System

Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 06.06.2016
Usługa wynajmowania pracowników skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców, poszukujących nowych kandydatów do swojego zespołu, ale i do osób, które poszukują pracy tymczasowej. Zgłaszając się do naszej firmy, zyskują elastyczny czas pracy, a także pewne zatrudnienie na określony czas. Gwarantując profesjonalne usługi wynajmowania pracowników, zapewniamy zadowolenie, ale też wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i zarazem solidne miejsce pracy w godnych polecenia firmach. Warto zapoznać się z naszą ofertą.

Wynajem pracowników

W dziedzinie usług porządkowych nasza firma posiada wymagane doświadczenie, które nabyliśmy podczas wielu lat działania na rynku. Ochrona osób i mienia, zakładanie monitoringu, likwidacja problemów, czy zaawansowane prace serwisowe też należą do oferty naszego przedsiębiorstwa. 

Atrakcyjne ceny i najwyższa jakość to charakterystyczna cecha naszego przedsiębiorstwa. Wszystkie te sprawy sprawiły, że zaufało nam już ponad 400 kontrahentów w całej Polsce. Profesjonalnie zajmujemy się taką domeną jak wynajem pracowników. Wykonują oni różne prace np. prace magazynowe, fabryczne a także prace usługowe. Pracują dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie zapewnić Wam usługi przygotowanych i doświadczonych pracowników, którzy będą na pewno wzmocnieniem dla Waszej firmy. 

Są oni kompetentni i mają predyspozycje. Fakt, że oferujemy wysokiej jakości pracowników sprawia, że efekty końcowe są na wysokim poziomie. Możecie być pewni, że oddamy Wam do dyspozycji świetnych pracowników. 

Szczegóły: 
www.inwemer.pl/oferta/pracownicy-tymczasowi/wynajem-pracownikow
INWEMER System sp. z o.o.
Adres:
Jacka Odrowąża 15
WWW:
Kod:
03-310
E-mail:
warszawa@inwemer.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 718 33 11
Biuro pośrednictwa pracy tymczasowej
GPS     N: 52° 16' 36"     E: 21° 1' 42"

Jak dojechać do firmy Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 31.05.2013
HR Partners jest jedną z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Łodzi. Nasza firma to profesjonalny zespół szkoleniowców, oferujących przede wszystkim odpowiednie przeprowadzanie procesów...
Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.
Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep Flogard oferuje swoim klientom najwyższej jakości karmy dla zwierząt. Każdy szukający dobrych i profesjonalnych produktów dla swojego zwierzęcia w sklepie Flogard znajdzie odpowiedni...
Strona Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Dodano: 28.05.2018
W ofercie naszych placówek oświatowych zapewniamy między innymi realizowanie kursów oraz szkoleń zawodowych. W naszych placówkach działających w 21 miastach na terenie całego kraju jesteśmy...
Więcej o firmie: Kursy zawodowe