Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Instalacje alarmowe

Strona Asd

Asd

Dodano: 22.08.2015
Firma ASD zajmuje się sprzedażą urządzeń do różnych systemów. Są to takie systemy jak np. sygnalizacja włamania i napadu czy też kontrola dostępu. Oprócz tego mamy w ofercie urządzenia systemów telewizji przemysłowej, sygnalizacji pożarowej oraz systemów nagłaśniających i konferencyjnych. Znajdziecie u nas także urządzenia do systemów okablowania strukturalnego. Nasza firma zajmuje się również instalowaniem i montażem wyżej wymienionych urządzeń i systemów. Posiadamy Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dotyczy ona technicznej i fizycznej ochrony mienia.
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 28.09.2015
ASD jest firmą, która posiada niemałe doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń. W tej chwili zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych urządzeń oraz projektowaniem i montażem systemów. W naszej ofercie bardzo ważną rolę odgrywają czujki alarmowe. Mamy szeroką paletę czujek wewnętrznych i zewnętrznych, które pozwolą Wam z całą pewnością spać spokojnie codziennie. Spośród oferty czujek warto wymienić czujki dymu, zalania, temperatury czy podczerwieni. Jest ich wiele rodzajów i znakomicie sprawdzają się, aby zapewnić bezpieczeństwo w różnego rodzaju budynkach.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 19.09.2015
ASD to firma, która jest znana na rynku z tego, że zajmuje się profesjonalnie dystrybucją systemów monitoringu i zabezpieczeń oraz projektowaniem, montażem i naprawą takich systemów. Mamy dla Was telewizję przemysłową i systemy monitoringu najnowszej generacji. Możecie u nas nabyć wszystkie części składowe takiego systemu (np. kamery, sterowniki, sprzęt przesyłowy). Jeśli chodzi o telewizję przemysłową to za jej pomocą można w bardzo prosty sposób kontrolować sytuację w danym pomieszczeniu lub strefie. Jest to bardzo przydatne. Zapraszamy do sprawdzenia!