Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Skupianie się na motywacji

Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 07.12.2015

Co jest dla ciebie ważne w życiu? Jeśli nie jesteś pewien, jakie przyjąć priorytety, czego tak naprawdę oczekujesz od siebie i bliskich, to skorzystaj z doświadczenia trenera sosbistego imigomo.com. Dzięki szkoleniom organizowanym przez firmę zapanujesz nad swoimi emocjami i życiem. Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci nakreślać życiowe cele, a następnie konsekwentnie je realizować. Z firmą imigomo.com nabierzesz pewności siebie. Możesz wyznaczać i osiągać swoje cele w każdym obszarze swojego życia.

Coaching i mentoring

Nowoczesna aplikacja Imigomo została założona dla osób, które chcą jeszcze skuteczniej dążyć do swoich celów – zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Została ona stworzona przez specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie coachingu i mentoringu – dzisiaj dostępna jest dla każdego, kto potrzebuje pełnego wsparcia przez 24 godziny na dobę.

Imigomo to pełna gama funkcji dostępnych dla użytkowników – to między innymi pomoc w przygotowaniu diagnozy swoich indywidualnych potrzeb i możliwości, coaching i mentoring online z dostępem do atrakcyjnych szkoleń, monitorowanie realizacji założonych celów, by w końcu zostały one prawidłowo zrealizowane. Również aplikacja włącza dodatkowe funkcje – wizualizację indywidualnej ścieżki rozwoju, dostęp do szczegółowych raportów i statystyk, funkcje społecznościowe i grywalizację.

Więcej informacji na temat aplikacji Imigomo i jej możliwości można dowiedzieć się na stronie internetowej, na której można również zarejestrować się i dołączyć do Imigomo.

imigomo
Adres:
Jaracza 47
WWW:
Kod:
90-249
E-mail:
imigomo@imigomo.com
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
48698515575
aplikacje mobilne
GPS     N: 19° 28' 3"     E: 51° 46' 24"

Jak dojechać do firmy Imigomo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 31.05.2013
HR Partners jest jedną z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Łodzi. Nasza firma to profesjonalny zespół szkoleniowców, oferujących przede wszystkim odpowiednie przeprowadzanie procesów...
Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 20.12.2014
Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat z Łodzi dostępny drogą elektroniczną lub stacjonarną w siedzibie kancelarii. Zajmujemy się sprawami każdego typu, łącznie z prowadzeniem...
Strona Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Dodano: 28.05.2018
W ofercie naszych placówek oświatowych zapewniamy między innymi realizowanie kursów oraz szkoleń zawodowych. W naszych placówkach działających w 21 miastach na terenie całego kraju jesteśmy...
Więcej o firmie: Kursy zawodowe