Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Zapoznaj się z ofertą usług agencji HR Partners

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 31.05.2013
HR Partners jest jedną z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Łodzi. Nasza firma to profesjonalny zespół szkoleniowców, oferujących przede wszystkim odpowiednie przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych dla firm oraz profesjonalne szkolenia, zarówno dla pracowników firm, jak i kadry menedżerskiej. Pracowaliśmy dla wielu krajowych i zagranicznych firm, o różnej wielkości. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zarządzaj zasobami ludzkimi w swojej firmie jeszcze lepiej – zapoznaj sięz naszą atrakcyjną ofertą na stronie internetowej HR Partners!

Rekrutacja (Łódź)

Łódzka firma HR Partners świadczy usługi na rzecz przedsiębiorstw i instytucji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Wiodącą specjalnością HR Partners jest jednak rekrutacja. Firma ta specjalizuje się w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów na stanowiska różnych szczebli i specjalności, z zachowaniem dbałości o spełnianie wymagań klienta przez każdą zaprezentowana kandydaturę.

W procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR Partners kandydaci oceniani są wielowymiarowo, zarówno pod względem spełnienia merytorycznych wymagań, jak i odpowiedniej osobowości. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie wypracować takie procedury i narzędzia, które gwarantują wysoką skuteczność i osiągnięcie zamierzonych celów.

Szczególnie doceniane przez klientów HR Partners jest to, że za każdym razem proces rekrutacyjny rozpoczynany jest od dokładnego zapoznania się ze specyfiką kulturą danej branży a także szczegółowymi wymaganiami klientów, co zapewnia doskonałe porozumienie do celów do osiągnięcia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług rekrutacyjnych pod adresem strony internetowej http://hr-partners.pl/.

HR Partners Rekrutacja Szkolenia
Adres:
Więckowskiego 20
WWW:
Kod:
90-722
E-mail:
szkolenia@hr-partners.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 207 09 36
Tel. kom.:
603 793 838
Szkolenia dla firm, Rekrutacja, Doradztwo biznesowe
GPS     N: 19° 27' 5"     E: 51° 46' 20"

Jak dojechać do firmy HR Partners?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.
Strona Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Dodano: 28.05.2018
W ofercie naszych placówek oświatowych zapewniamy między innymi realizowanie kursów oraz szkoleń zawodowych. W naszych placówkach działających w 21 miastach na terenie całego kraju jesteśmy...
Więcej o firmie: Kursy zawodowe
Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 10.03.2016
Być może historia PLEuropa nie jest jeszcze długa, ponieważ działa ona dopiero od 2007 roku, jednakże już przez ten dotychczasowy okres zdążyła ona zaznaczyć kilka istotnych wydarzeń....
Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep Flogard oferuje swoim klientom najwyższej jakości karmy dla zwierząt. Każdy szukający dobrych i profesjonalnych produktów dla swojego zwierzęcia w sklepie Flogard znajdzie odpowiedni...