Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Sprawdź ofertę karm dla psów

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep Flogard oferuje swoim klientom najwyższej jakości karmy dla zwierząt. Każdy szukający dobrych i profesjonalnych produktów dla swojego zwierzęcia w sklepie Flogard znajdzie odpowiedni wysokiej jakości towar. Najwięksi i najbardziej renomowani producenci karm i artykułów dla zwierząt sa dostawcami produktów do sklepu. W sklepie można także zaopatrzyć się w dobrej jakości narzędzi ogrodnicze, doniczki, skrzynki balkonowe, ekologiczne środki ochrony roślin, ziemię, podkłady, nasiona warzyw i kwiatów w okresie sezonowym.

Karmy dla psa

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku dystrybuowania zarówno pokarmu dla zwierząt, jak też akcesoriów w tym do pielęgnowania kotów oraz psów. Nasza firma działa na rynku od wielu lat, co pozwala nam zapewnić specjalnie selekcjonowany asortyment poszczególnych wyrobów, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych oraz renomowanych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych.

Jednocześnie naszym klientom możemy zapewnić różne odmiany karmy dla psa, które można dopasować zarówno do wieku jak i rasy psa. W naszym sklepie internetowym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru karm odpowiednio dopasowanych w zakresie witamin, minerałów, składników energetycznych. Posiadamy zarówno karmy suche, jak też mokre oraz duży wybór przysmaków. Dysponujemy również karmami, które gwarantują zbilansowany skład.

W sklepie internetowym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom również wygodne zakupy za pośrednictwem Internetu oraz szybki czas realizowania poszczególnych zamówień.
Flogard S.C. Sklep zoologiczny. Wszystko dla zwierząt.
Adres:
ul. Rydzowa 18
WWW:
Kod:
91-211
E-mail:
sklep@flogard.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 655 84 08
Fax:
+48 42 655 84 08
Sklep zoologiczny
GPS     N: 19° 22' 34"     E: 51° 47' 47"

Jak dojechać do firmy Flogard S.C.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 31.05.2013
HR Partners jest jedną z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Łodzi. Nasza firma to profesjonalny zespół szkoleniowców, oferujących przede wszystkim odpowiednie przeprowadzanie procesów...
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 07.12.2015

Co jest dla ciebie ważne w życiu? Jeśli nie jesteś pewien, jakie przyjąć priorytety, czego tak naprawdę oczekujesz od siebie...

Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.
Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 06.06.2016
Usługa wynajmowania pracowników skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców, poszukujących nowych kandydatów do swojego zespołu, ale i do osób, które poszukują pracy tymczasowej....