Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Duży wybór karm dla kota

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep Flogard oferuje swoim klientom najwyższej jakości karmy dla zwierząt. Każdy szukający dobrych i profesjonalnych produktów dla swojego zwierzęcia w sklepie Flogard znajdzie odpowiedni wysokiej jakości towar. Najwięksi i najbardziej renomowani producenci karm i artykułów dla zwierząt sa dostawcami produktów do sklepu. W sklepie można także zaopatrzyć się w dobrej jakości narzędzi ogrodnicze, doniczki, skrzynki balkonowe, ekologiczne środki ochrony roślin, ziemię, podkłady, nasiona warzyw i kwiatów w okresie sezonowym.

Karmy dla kota

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybuowaniu najwyższej jakości karm dla zwierząt. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment wyrobów, które pochodzą bezpośrednio od renomowanych producentów zarówno krajowych jak też międzynarodowych. Dostarczamy karmy profesjonalne, które pozwalają zapewnić kotu odpowiednie dawki niezbędnych dla zdrowia oraz rozwoju mikroelementów oraz witamin.

Posiadamy zarówno karmy dla kota mokre, jak też suche. Oferujemy również smaczne przysmaki dla kotów. Wszystkie karmy dostępne w naszej ofercie realizowane są ze specjalnie dobieranych składników, co przekłada się również na bezpieczeństwo ich stosowania. Posiadamy również wszelkiego rodzaju preparaty pielęgnacyjne.

Naszym klientom zapewniamy wygodne zakupy za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, gdzie naszym klientom zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie doboru poszczególnych rodzajów karm do wieku zwierzęcia, rasy. Gwarantujemy również szybki czas realizowania poszczególnych zamówień. Można się o tym przekonać odwiedzając stronę https://flogard.pl/koty/karma-dla-kotow.html.
Flogard S.C. Sklep zoologiczny. Wszystko dla zwierząt.
Adres:
ul. Rydzowa 18
WWW:
Kod:
91-211
E-mail:
sklep@flogard.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 655 84 08
Fax:
+48 42 655 84 08
Sklep zoologiczny
GPS     N: 19° 22' 34"     E: 51° 47' 47"

Jak dojechać do firmy Flogard S.C.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 31.05.2013
HR Partners jest jedną z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Łodzi. Nasza firma to profesjonalny zespół szkoleniowców, oferujących przede wszystkim odpowiednie przeprowadzanie procesów...
Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 07.12.2015

Co jest dla ciebie ważne w życiu? Jeśli nie jesteś pewien, jakie przyjąć priorytety, czego tak naprawdę oczekujesz od siebie...

Strona Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Dodano: 28.05.2018
W ofercie naszych placówek oświatowych zapewniamy między innymi realizowanie kursów oraz szkoleń zawodowych. W naszych placówkach działających w 21 miastach na terenie całego kraju jesteśmy...
Więcej o firmie: Kursy zawodowe