Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Sprzątanie

Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 22.12.2015
Specjalnością naszej firmy jest dystrybuowanie na polskim rynku szerokiego asortymentu, wysokiej jakości urządzeń do produkowania soków. Oferujemy wyciskarki oraz sokowirówki, które pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Współpracujemy z największym w Europie dystrybutorem tego rodzaju urządzeń, co pozwala nam zapewnić urządzenia niezawodne, oryginalne oraz posiadające wieloletnie gwarancje. Dostarczane przez naszą firmę wyciskarki pozwalają na uzyskanie soków z  i pietruszki, sałaty, brokułów, szpinaku.
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówki
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 14.09.2015
Inwemer jest firmą, dla której takie dziedziny jak ochrona mienia, obsługa techniczna czy sprzątanie nie mają tajemnic. Nasza firma wykonuje wysokiej jakości przeglądy techniczne budynków, które charakteryzują się ponadprzeciętną dokładnością. Poza tym nasze przeglądy są wykonywane ekspresowo dzięki czemu bardzo szybko możecie mieć informacje na temat technicznego stanu Waszego budynku. Inwemer oprócz kontroli instalacji i sprzętu w nieruchomości dostarczy Wam raport po przeglądzie. Nasza firma to jakość potwierdzona przez wielu zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że wybierając nas również dołączycie do ich grona.
Więcej o firmie: Obsługa techniczna
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 01.12.2015
Realizowane przez firmę INWEMER oparte na odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu usługi cieszą się niezmiennym zaufaniem od 1992 roku. Firma współpracuje z instytucjami państwowymi, korporacjami sieciowymi, a także z indywidualnymi przedsiębiorstwami z całej Polski. INWEMER zapewnia szerokie usługi utrzymania czystości, obsługę techniczną nieruchomości, ochronę osób i mienia, a także oddaje do dyspozycji pracowników w ramach Agencji Pracy Tymczasowej. Działania firmy są spersonalizowane i dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 20.08.2015
Potrzebujesz firmy, która zapewni utrzymanie czystości w biurze, instytucji, magazynie? Nie szukaj już dalej, właśnie znalazłeś firmę, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem biur, instytucji, przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i centrów logistycznych. Nasze usługi zawsze dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy sprawną organizację, bogate doświadczenie i wiele ciekawych rozwiązań. Naszymi klientami są m.in. Bank BGŻ, ZUS i PGE. Dołącz do nich. Zapraszamy!