Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Farmaceutyka

Brak obrazka

Amol

Dodano: 06.02.2014
Warto czasami uzupełnić swoje informacje o leku, których nie ma w tradycyjnej ulotce. Amol, to lek, który pomaga w wielu przykrych dolegliwościach, jak bóle głowy, czy przeziębienia. Strona internetowa amol.pl daje możliwość uzyskania i uzupełnienia mnóstwa informacji odnośnie leku Amol. O to, co nie zostało zamieszczone na stronie i ulotce, można zapytać eksperta, który szybko odpowie na każde pytanie. A dla tych niezdecydowanych powstała zakładka, w której można zamieścić opinie na temat Amolu.
Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 01.08.2015
Benzacne jest żelem, który zwalcza objawy trądziku pospolitego. Żel ten wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o., a najważniejsze informacje o nim można znaleźć na stronie benzacne.pl. Jest to preparat polecany przez dermatologów, z uwagi na jego skład oraz  wyjątkowo skuteczne działanie. Taki żel działa bowiem natychmiast, oczyszczając skórę, regenerując oraz przywracając dawny blask. Benzacne poprawi więc nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i samopoczucie osoby zmagającej się z trądzikiem.
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 08.07.2015
Słońce wytwarza niezbędną dla naszego ciała witaminę D, która jest odpowiedzialna za prace mięśni, układu odpornościowego, a także ma wpływ na ogólne samopoczucie. Promieniowanie pozwala na produkcję tej witaminy w naszym organizmie, lecz jest ono odpowiednie tylko w miesiącach letnich, a później sami musimy zadbać o dostarczenie jej w odpowiedniej ilości. Najlepszym sposobem może okazać się suplementacja VITA buer D3, ponieważ to bardzo wygodny i bezpieczny sposób na dostarczenie całej dawki witaminy D w jednej porcji.
Strona Vitabuerlecithin

Vitabuerlecithin

Dodano: 06.06.2014
Wraz z wiekiem człowiek traci dobra formę i nawet uprawiana przez całe życie aktywność fizyczna oraz dbanie o zdrowe odżywianie nie przeciwdziałają starzeniu się różnych układów i organów. Nawet, jeśli te zniszczenia są niewielkie z czasem zaczynają dokuczać problemy z pamięcią i spada poziom nastroju, a co się z tym wiąże również ochota do działania i życia w ogóle. Vitabuerlecithin to sposób na solidny zastrzyk energii oferowany w formie witamin z grupy B i lecytyny sojowej, które mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego.

Zamykanie popękanych naczynek krwionoścnych - czy warto

Coraz więcej kobiet cierpi z powodu nieestetycznej siateczki czerwono-sinych nitek pokrywających twarz czy nogi. Jaka jest przyczyna ich powstawania? Tak naprawdę powstają na skutek działania wielu czynników m.in. przewlekłej niewydolności żylnej, długotrwałego przebywania w pozycji...

Specjalistyczne gabinety usuwania blizn kuszą nas swoją ofertą

Każdy z nas, kto chociaż raz próbował poprawić swój wygląd lub borykał się z niepotrzebnymi kilogramami doskonale wie, ile samozaparcia i własnej pracy potrzeba do tego, by osiągnąć upragnione efekty.