Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Dom i ogród

Strona Asd

Asd

Dodano: 22.08.2015
Firma ASD zajmuje się sprzedażą urządzeń do różnych systemów. Są to takie systemy jak np. sygnalizacja włamania i napadu czy też kontrola dostępu. Oprócz tego mamy w ofercie urządzenia systemów telewizji przemysłowej, sygnalizacji pożarowej oraz systemów nagłaśniających i konferencyjnych. Znajdziecie u nas także urządzenia do systemów okablowania strukturalnego. Nasza firma zajmuje się również instalowaniem i montażem wyżej wymienionych urządzeń i systemów. Posiadamy Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dotyczy ona technicznej i fizycznej ochrony mienia.
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 28.09.2015
ASD jest firmą, która posiada niemałe doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń. W tej chwili zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych urządzeń oraz projektowaniem i montażem systemów. W naszej ofercie bardzo ważną rolę odgrywają czujki alarmowe. Mamy szeroką paletę czujek wewnętrznych i zewnętrznych, które pozwolą Wam z całą pewnością spać spokojnie codziennie. Spośród oferty czujek warto wymienić czujki dymu, zalania, temperatury czy podczerwieni. Jest ich wiele rodzajów i znakomicie sprawdzają się, aby zapewnić bezpieczeństwo w różnego rodzaju budynkach.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 19.09.2015
ASD to firma, która jest znana na rynku z tego, że zajmuje się profesjonalnie dystrybucją systemów monitoringu i zabezpieczeń oraz projektowaniem, montażem i naprawą takich systemów. Mamy dla Was telewizję przemysłową i systemy monitoringu najnowszej generacji. Możecie u nas nabyć wszystkie części składowe takiego systemu (np. kamery, sterowniki, sprzęt przesyłowy). Jeśli chodzi o telewizję przemysłową to za jej pomocą można w bardzo prosty sposób kontrolować sytuację w danym pomieszczeniu lub strefie. Jest to bardzo przydatne. Zapraszamy do sprawdzenia!
Strona Deante

Deante

Dodano: 15.11.2015
Ciekawość wydaje się być czymś normalnym, powoduje, że szukamy nowych rozwiązań i podejmujemy lepszego wyboru. Dobrej decyzji dokonamy, jeśli wybierzemy wyroby pochodzące z oferty naszej firmy, która zajmuje się produkcją i sprzedażą wyposażenia kuchennego i łazienkowego. Z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Posiadamy certyfikat jakości ISO, który jeszcze bardziej świadczy o naszym rozwoju w tym kierunku. Dodatkowo wszystkim klientom zapewniamy wieloletnią gwarancję na wszystkie wyroby i doradztwo w czasie dokonywania zakupów.
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 27.09.2018
W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży wysokiej jakości osłon okiennych. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wyroby, które cechują się zarówno wyjątkowym wyglądem, nowoczesnym designem a jednocześnie wykonaniem zgodnie z najnowszymi technologiami. Naszym klientom zapewniamy między innymi takie produkty, jak żaluzje, plisy, rolety materiałowe, markizy, moskitiery w różnych kolorach.
Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 25.03.2014
Skuteczne ścinanie drzew, z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu najwyższej jakości, to specjalność firmy Kulczyk, która działa już od 1995 r. Jest to przedsiębiorstwo z ogromnymi tradycjami, nieocenionym doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Pracownicy tej firmy, to wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy realizują wszystkie zlecenia z najwyższą precyzją i perfekcją. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w metodzie alpinistycznej, która jest uznawana zarówno za najbardziej skuteczną, jak i bezpieczną.
Strona Pro-led

Pro-led

Dodano: 15.08.2015
Firma LEDOVO to jeden z czołowych polskich liderów zajmujący się oświetleniem LED. Od kilku lar funkcjonuje na rynku, będąc nie tylko dystrybutorem, ale i wytwórca nowatorskiego oświetlenia, które w tej chwili jest tak chętnie wybierane przez Konsumentów. Kompleksowe podejście do oświetlenia ledowego wskazuje, że warto zaopatrzyć się w ten rodzaj oświetlenia właśnie w LEDOVO. Na stronie ledovo.pl można znaleźć pełną ofertę z tego zakresu, która przekona nawet i najbardziej wybrednych Klientów. 
Strona Seguro - awaryjne otwieranie

Seguro - awaryjne otwieranie

Dodano: 09.09.2015

Firma Seguro zajmuje się otwieraniem wszelkiego rodzaju zamków w bardzo profesjonalny sposób. Działalność ta, powstała w 1991 roku, dlatego przez lata istnienia na rynku jej pracownicy zdobyli niezbędne doświadczenie, które gwarantuje skuteczność. Seguro w języku hiszpańskim oznacza bezpieczeństwo i właśnie to jest najważniejsze dla firmy. W zakresie usług jest także awaryjne otwieranie samochodów, montaż systemu Master Key oraz dorabianie kluczy. Firma wykonuje zlecenia na terenie Łodzi i w odległości do 60 km od miasta.

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 01.08.2015
Odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz innego typu czynniki zewnętrzne wynika bezpośrednio z projektu każdego materaca, jaki znajduje się w ofercie firmy Sembella. Wszystkie te produkty mogą pochwalić się wysoką wartością użytkową oraz wieloma właściwościami prozdrowotnymi, czego można dowiedzieć się ze strony sembella.pl. Ten sklep internetowy od samego początku proponuje jedynie trwałe, przydatne w użyciu na wiele lat materace. Warto więc z jego ofertą zapoznać się też bliżej.