Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Wyjazdy integracyjne dla pracownikow

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Szukasz świetnej firmy, która zorganizuję Ci imprezę masową? Zadba o to, aby goście świetnie się bawili, a po skończonej zabawie gratulowali świetnej organizacji? Chilievent stanie na wysokości zadania i zrobi wszystko, aby chwile uniesienia podczas imprezy były wyjątkowe. Osiemnaste urodziny? Są to specjaliści w tej dziedzinie i pomogą wejść w dorosłość z hukiem! Świetny wystrój wnętrza, najlepsze jedzenie, oraz najlepszy alkohol, który przecież jest już obecny podczas 18-stych urodzin - to wszystko gwarantuje firma Chilievent.

Wyjazdy integracyjne dla pracowników

Nowo zatrudnione osoby w firmie, powinny mieć okazję na poznanie dotychczas pracującej w niej kadry. Sprowokowanie takiej sytuacji może sprzyjać nawiązaniu się licznych przyjaźni, co z kolei z pewnością będzie się przekładało na późniejsze podniesienie efektywności pracy osób zatrudnionych przez pracodawcę. Wyjazdy integracyjne dla pracowników Warszawa to doskonały sposób na zacieśnienie pomiędzy nimi więzi. 

Chilli Event to firma, która zajmuje się pełnym kompetencji organizowaniem wyjazdów służących integracji pracowników. Oferta Chilli Event jest na tyle bogata i rozległa, że każdy klient znajdzie w niej coś co sprosta jego indywidualnym wymaganiom. Cechą charakterystyczną firmy jest fakt w pełni profesjonalnego podejścia do sprawy organizowania każdego z wyjazdów integracyjnych.

Zespół Chilli Event cechuje się pełnym zaangażowaniem w każdy z podjętych przez siebie projektów. Ich realizacja zawsze opiera się dbanie nawet o najdrobniejsze ze szczegółów. Dla firmy najważniejsze jest zadowolenie klienta.  
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto