Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Organizacja pikników firmowych

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Szukasz świetnej firmy, która zorganizuję Ci imprezę masową? Zadba o to, aby goście świetnie się bawili, a po skończonej zabawie gratulowali świetnej organizacji? Chilievent stanie na wysokości zadania i zrobi wszystko, aby chwile uniesienia podczas imprezy były wyjątkowe. Osiemnaste urodziny? Są to specjaliści w tej dziedzinie i pomogą wejść w dorosłość z hukiem! Świetny wystrój wnętrza, najlepsze jedzenie, oraz najlepszy alkohol, który przecież jest już obecny podczas 18-stych urodzin - to wszystko gwarantuje firma Chilievent.

Organizacja pikników firmowych

Ekologiczne pikniki firmowe organizowane przez Chilli Event to doskonała okazja na spędzenie wolnego czasu ze współpracownikami. Z racji tego wiele firm decyduje się na przeprowadzenie tego typu działań, jeśli oczywiście pozwalają na to fundusze firmowe.

Chilli Event ma spore doświadczenie w organizowaniu ekologicznych pikników firmowych, na których łączy się sport z ekologią. Dzięki temu zwiększa się świadomość społeczną w zakresie ekologii. Uczestnicy pikniku za sprawą nowoczesnego sprzętu multimedialnego mogą dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy na temat otaczającej ludzi fauny oraz flory. Takie pikniki są też wzbogacone w catering oraz doskonałą muzykę, dopasowaną do potrzeb danej firmy.

Organizacja pikników firmowych Warszawa jest kompleksowa. Nie trzeba martwić się o transport, ale też o opiekę podczas trwania pikniku. Podczas pikniku odbywa się wiele ciekawych zabaw, w których brać udział mogą zarówno osoby dorosłe, jak i osoby najmłodsze, które przyszły na piknik ze swoimi rodzicami.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto