Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Organizacja konferencji firmowych

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Szukasz świetnej firmy, która zorganizuję Ci imprezę masową? Zadba o to, aby goście świetnie się bawili, a po skończonej zabawie gratulowali świetnej organizacji? Chilievent stanie na wysokości zadania i zrobi wszystko, aby chwile uniesienia podczas imprezy były wyjątkowe. Osiemnaste urodziny? Są to specjaliści w tej dziedzinie i pomogą wejść w dorosłość z hukiem! Świetny wystrój wnętrza, najlepsze jedzenie, oraz najlepszy alkohol, który przecież jest już obecny podczas 18-stych urodzin - to wszystko gwarantuje firma Chilievent.

Organizacja konferencji

Organizacja konferencji Warszawa realizowana przez agencję eventową Chilli Event to bardzo profesjonalna usługa, z której skorzystać może każda firma. Przede wszystkim pracownicy agencji odpowiadają za wybranie miejsca konferencji, ale też transport pracowników.

Ponadto każda firma, która zdecyduje się na zainwestowanie pieniędzy w takie usługi może mieć pewność, że obsługa techniczna i logistyczna wydarzenia będzie stała na możliwie najwyższym poziomie. Oprócz tego agencja zapewnia niezbędny sprzęt multimedialny, a więc rzutniki, ekrany oraz komputery. Dodatkowo firmy mogą skorzystać z usług kabin symultanicznych, w których będą znajdować się tłumacze mogący brać udział w odbywającej się konferencji, jeśli będzie ona zrzeszała w sobie osoby z różnych stron świata. 

Konferencje firmowe w Warszawie przebiegają perfekcyjnie pod każdym względem. Goście firmowi nie muszą obawiać się też o jedzenie, ponieważ każdy gość ma zapewniony pyszny catering, a zainteresowana firma sama dobiera sobie menu na dane wydarzenie.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto