Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Organizacja imprez firmowych

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Szukasz świetnej firmy, która zorganizuję Ci imprezę masową? Zadba o to, aby goście świetnie się bawili, a po skończonej zabawie gratulowali świetnej organizacji? Chilievent stanie na wysokości zadania i zrobi wszystko, aby chwile uniesienia podczas imprezy były wyjątkowe. Osiemnaste urodziny? Są to specjaliści w tej dziedzinie i pomogą wejść w dorosłość z hukiem! Świetny wystrój wnętrza, najlepsze jedzenie, oraz najlepszy alkohol, który przecież jest już obecny podczas 18-stych urodzin - to wszystko gwarantuje firma Chilievent.

Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprez firmowych Warszawa (http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-integracyjne) to sposób na zapewnienie osobom, które zatrudnia dane przedsiębiorstwo odpowiedniej ilości rozrywki, a także proces wspierania integrowania się ze sobą jego pracowników. Każdy pracodawca powinien rozważyć opcję wysłania swoich pracowników na dobrze dopracowaną imprezę. W końcu, dobry pracownik to taki, któremu nie brakuje rozrywek. 

Na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się organizacją tego rodzaju eventów. Jednak spośród nich wszystkich to własnie Chilli Event cieszy się tak ogromnym odsetkiem popularności. Chilli Event to agencja eventowa, w ofercie której odnajdujemy różnego rodzaju pikniki firmowe, wyjazdy służące integracji a także wspomnianą w pierwszym akapicie, organizację imprez firmowych dla pracowników. 

Chilli Event to marka, która jest opiniowana w niezwykle dobry sposób przez ogół społeczeństwa. Zatrudnieni w firmie to osoby ze świetną wyobraźnią, takie, które przykładają dużą uwagę do nawet najdrobniejszych szczegółów związanych z inicjowaniem każdego z projektów.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto