Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Imprezy dla firm

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Szukasz świetnej firmy, która zorganizuję Ci imprezę masową? Zadba o to, aby goście świetnie się bawili, a po skończonej zabawie gratulowali świetnej organizacji? Chilievent stanie na wysokości zadania i zrobi wszystko, aby chwile uniesienia podczas imprezy były wyjątkowe. Osiemnaste urodziny? Są to specjaliści w tej dziedzinie i pomogą wejść w dorosłość z hukiem! Świetny wystrój wnętrza, najlepsze jedzenie, oraz najlepszy alkohol, który przecież jest już obecny podczas 18-stych urodzin - to wszystko gwarantuje firma Chilievent.

Imprezy integracyjne dla firm

Agencja eventowa Chilli Event zajmuje się organizowaniem imprez integracyjnych dla pracowników firmowych. Na każdej imprezie nie zabraknie dobrej zabawy oraz muzyki i jedzenia, dzięki czemu impreza pozwoli zbliżyć się poszczególnym pracownikom i lepiej się poznać.

Imprezy integracyjne w Warszawie (http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-integracyjne) planowane są bardzo profesjonalnie, rezerwowany jest hotel, wybierane jest atrakcyjne miejsce, dzięki czemu impreza przebiega pomyślnie. Przedstawiciele firmy mają wgląd do scenariusza imprezy, ale też do menu, które będzie serwowane podczas takiego wydarzenia, tak aby współpraca pomiędzy obiema stronami układała się perfekcyjnie pod każdym kątem. Uczestnikom imprezy integracyjnej zapewniane są różnorodne atrakcje, dlatego każda osoba, która się na nią uda na pewno nie będzie tego żałowała. 

Agencja odpowiada też za transport pracowników firmowych na miejsce wydarzenia oraz za ich odwiezienie. Gwarantowane jest także profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, dzięki czemu impreza przebiegnie bezproblemowo i będzie zapamiętana na długi czas.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto