Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Imprezy firmowe

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Szukasz świetnej firmy, która zorganizuję Ci imprezę masową? Zadba o to, aby goście świetnie się bawili, a po skończonej zabawie gratulowali świetnej organizacji? Chilievent stanie na wysokości zadania i zrobi wszystko, aby chwile uniesienia podczas imprezy były wyjątkowe. Osiemnaste urodziny? Są to specjaliści w tej dziedzinie i pomogą wejść w dorosłość z hukiem! Świetny wystrój wnętrza, najlepsze jedzenie, oraz najlepszy alkohol, który przecież jest już obecny podczas 18-stych urodzin - to wszystko gwarantuje firma Chilievent.

Imprezy firmowe

Agencja Chilli Event to sprawdzone rozwiązanie, jeśli chodzi o imprezy firmowe Warszawa organizowane na świeżym powietrzu. Agencja od wielu lat zajmuje się realizacją takich wydarzeń, z czego wiele firm jest zadowolonych.

Imprezy są dokładnie zaplanowane, z dbałością o każdy możliwy detal. Przede wszystkim gościom proponowane jest dobre jedzenie, wspaniała muzyka, ale też komfortowe miejsca noclegowe. Impreza jest zabezpieczana, każdy gość może liczyć na opiekę ze strony pracowników agencji eventowej, jeśli tylko będzie jej potrzebował. Załatwiana jest wtedy scena o dowolnych wymiarach, nagłośnienie oraz oprawa techniczna, dzięki czemu imprezę firmową będzie można bez większych przeszkód przeprowadzić na świeżym powietrzu.

Agencja wybiera odpowiednie lokalizacje do zorganizowania takich imprez, aby program wydarzeń towarzyszących dla firm był bardzo atrakcyjny. Dzięki temu podczas imprezy firmowej każdy uczestnik będzie miał gwarantowaną doskonałą zabawę wraz ze swoimi współpracownikami.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto