Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Budownictwo

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 25.10.2016

MCM Project jako profesjonalna firma działająca na rynku od lat, zajmuje się budową hal stalowych. Tego typu usługi kieruje przede wszystkim do firm, które zlokalizowane są nie tylko w Polsce, ale też zagranicą. Firma oferuje im hale przemysłowe, usługowe, magazynowe, dla rolnictwa i chłodni. Zapewnia przede wszystkim kompleksowe usługi montażowe. Dbając o każdy detal i stosując najnowocześniejsze technologie, zyskuje zadowolenie klientów, których wciąż przybywa coraz więcej. Dodatkowo firma pomaga w pozyskiwaniu dotacji unijnych, przeznaczonych na realizację projektów inwestycyjnych.

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 19.08.2015
Solidność związana z wykonaniem danego projektu ma duże znaczenie dla klienta. W tym celu firma Pulako dba o zastosowanie solidnej impregnacji, doszczelnienia i warstwy izolacyjnej, kiedy decyduje się na wykonywanie posadzek. Dzięki współpracy z Pulako wiele firm produkcyjnych, jak i obiektów przemysłowych i sportowych zapewniły sobie posadzki wysokiej jakości. Są one wytrzymałe, dzięki czemu przez wiele lat można pozwolić sobie na ich dalsze użytkowanie. Nasze realizacje wykonujemy w kraju, jak i poza jego granicami.
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 14.08.2016

Firma Wapol to specjaliści od wykładzin. Jesteśmy w tej branży od ponad 20 lat i oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług i produktów. Znajdziecie u nas wykładziny PCV, dywanowe i tkane. Ponadto, oferujemy wykładziny naturalne i specjalistyczne. Wapol to również betony Cire i płytki LVT. Wybór jest szeroki i obejmuje bogactwo kolorystyk, wzorów, a także zamówienia indywidualne. Nasza firma zajmuje się także montażem wykładzin w biurach, hotelach i obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy też ekspertyzy i doradztwo.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.05.2016
Działalność naszej firmy dotyczy realizowania zarówno zarządzania i kontrolowania wód gruntowych, które możemy naszym klientom zapewnić zarówno realizowanie instalacji oraz konserwacji. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy realizowanie nawet skomplikowanych projektów dla klientów biznesowych, które możemy wykonać zarówno na terenie kraju jak też poza granicami kraju. W naszej firmie korzystamy z nowoczesnego sprzętu, co pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii.