Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Automotywacja współczesnego człowieka z Imigomog

Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 07.12.2015

Co jest dla ciebie ważne w życiu? Jeśli nie jesteś pewien, jakie przyjąć priorytety, czego tak naprawdę oczekujesz od siebie i bliskich, to skorzystaj z doświadczenia trenera sosbistego imigomo.com. Dzięki szkoleniom organizowanym przez firmę zapanujesz nad swoimi emocjami i życiem. Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci nakreślać życiowe cele, a następnie konsekwentnie je realizować. Z firmą imigomo.com nabierzesz pewności siebie. Możesz wyznaczać i osiągać swoje cele w każdym obszarze swojego życia.

Automotywacja

Rozwój i osiąganie celów nie są możliwe bez odpowiedniej dawki motywacji. Niestety automotywacja jest bardzo trudna: wymaga energii i jest czasochłonna. Imigomo to aplikacja, która powstała po to, aby ułatwić Ci rozwój i sprawić, że automotywacja nie będzie nastręcza takiego problemu. Aplikację opracowano tak, aby wyznaczanie celów i osiąganie było szybkie i przyjemne.

Dzięki dostępowi do fachowych szkoleń i wsparcia trenerów wyznaczysz realne cele. Z kolei, dostęp do pomocy ze informacji o swoich postępach w formie statystyk i wizualizacji dać Ci tak niezbędne sprzężenie zwrotne. Kolejnym kluczowym komponentem Imigomo jest grywalizacja i kontakt ze społecznością fanów rozwoju personalnego.

Dzięki tym funkcjom osiąganie celów stanie się dobrą zabawą a wsparcie innych pomoże Ci przyśpieszyć. Aplikacja jest prosta w obsłudze i oferuje bardzo przejrzysty interfejs. Wypróbuj jej działanie i przekonaj się, że motywacja samego siebie jeszcze nigdy nie była tak prosta. Z Imigomo coaching i technologia idą w parze.

imigomo
Adres:
Jaracza 47
WWW:
Kod:
90-249
E-mail:
imigomo@imigomo.com
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
48698515575
aplikacje mobilne
GPS     N: 19° 28' 3"     E: 51° 46' 24"

Jak dojechać do firmy Imigomo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 10.03.2016
Być może historia PLEuropa nie jest jeszcze długa, ponieważ działa ona dopiero od 2007 roku, jednakże już przez ten dotychczasowy okres zdążyła ona zaznaczyć kilka istotnych wydarzeń....
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 20.12.2014
Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat z Łodzi dostępny drogą elektroniczną lub stacjonarną w siedzibie kancelarii. Zajmujemy się sprawami każdego typu, łącznie z prowadzeniem...
Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.
Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 06.06.2016
Usługa wynajmowania pracowników skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców, poszukujących nowych kandydatów do swojego zespołu, ale i do osób, które poszukują pracy tymczasowej....