Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Automotywacja współczesnego człowieka z Imigomog

Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 07.12.2015

Co jest dla ciebie ważne w życiu? Jeśli nie jesteś pewien, jakie przyjąć priorytety, czego tak naprawdę oczekujesz od siebie i bliskich, to skorzystaj z doświadczenia trenera sosbistego imigomo.com. Dzięki szkoleniom organizowanym przez firmę zapanujesz nad swoimi emocjami i życiem. Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci nakreślać życiowe cele, a następnie konsekwentnie je realizować. Z firmą imigomo.com nabierzesz pewności siebie. Możesz wyznaczać i osiągać swoje cele w każdym obszarze swojego życia.

Automotywacja

Rozwój i osiąganie celów nie są możliwe bez odpowiedniej dawki motywacji. Niestety automotywacja jest bardzo trudna: wymaga energii i jest czasochłonna. Imigomo to aplikacja, która powstała po to, aby ułatwić Ci rozwój i sprawić, że automotywacja nie będzie nastręcza takiego problemu. Aplikację opracowano tak, aby wyznaczanie celów i osiąganie było szybkie i przyjemne.

Dzięki dostępowi do fachowych szkoleń i wsparcia trenerów wyznaczysz realne cele. Z kolei, dostęp do pomocy ze informacji o swoich postępach w formie statystyk i wizualizacji dać Ci tak niezbędne sprzężenie zwrotne. Kolejnym kluczowym komponentem Imigomo jest grywalizacja i kontakt ze społecznością fanów rozwoju personalnego.

Dzięki tym funkcjom osiąganie celów stanie się dobrą zabawą a wsparcie innych pomoże Ci przyśpieszyć. Aplikacja jest prosta w obsłudze i oferuje bardzo przejrzysty interfejs. Wypróbuj jej działanie i przekonaj się, że motywacja samego siebie jeszcze nigdy nie była tak prosta. Z Imigomo coaching i technologia idą w parze.

imigomo
Adres:
Jaracza 47
WWW:
Kod:
90-249
E-mail:
imigomo@imigomo.com
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
48698515575
aplikacje mobilne
GPS     N: 19° 28' 3"     E: 51° 46' 24"

Jak dojechać do firmy Imigomo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.
Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep Flogard oferuje swoim klientom najwyższej jakości karmy dla zwierząt. Każdy szukający dobrych i profesjonalnych produktów dla swojego zwierzęcia w sklepie Flogard znajdzie odpowiedni...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 20.12.2014
Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat z Łodzi dostępny drogą elektroniczną lub stacjonarną w siedzibie kancelarii. Zajmujemy się sprawami każdego typu, łącznie z prowadzeniem...
Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 31.05.2013
HR Partners jest jedną z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Łodzi. Nasza firma to profesjonalny zespół szkoleniowców, oferujących przede wszystkim odpowiednie przeprowadzanie procesów...