Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Auto-szkoły

Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 04.06.2016
Extreme jest jedną z najbardziej znanych auto szkół w województwie łódzkim. Podczas wielu lat działalności przeszkoliliśmy tysiące osób, które obecnie cieszą się własnym prawem jazdy oraz zdobyliśmy zaufanie kolejnych, zadowolonych klientów. Zajęcia w naszej auto szkole charakteryzują się przede wszystkim rzetelnie przekazywaną wiedzą przez doświadczonych instruktorów, obytych z zadaniami egzaminacyjnymi, a także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznej i ekonomicznej jazdy samochodem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednej z najlepszych placówek szkoleniowych dla kierowców w Łodzi!
Strona Auto szkoła M Bajon

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 05.07.2016
Zapewniamy naszym klientom profesjonalną naukę w ramach kursów przygotowujących do zdawania egzaminów na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B, B1, B+E, C1, C, C+E, D. Posiadamy wieloletnie doświadczenie działając na polskim rynku już od 1990 roku. Obecnie na terenie Łodzi posiadamy trzy filie położone w doskonałych lokalizacjach. Naszym kursantom zapewniamy efektywną naukę pod okiem doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem pracy. Realizujemy również kursy w zakresie transportu drogowego taksówką, szkolenia na instruktorów nauki jazdy.
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
First Drive to Ośrodek Szkolenia Kierowców funkcjonujący w oparciu o autorski program szkoleniowy. U jego podstaw leży nauka poprawnych i prawidłowych technik jazdy oraz zachowań na drodze. Pracownikami First Drive są Instruktorzy Technik Jazdy, czyli osoby o zdecydowanie wyższych kwalifikacjach i doświadczeniach zawodowych niż inni Instruktorzy Nauki Jazdy. Wieloletnią praktykę dokumentują szkolenia w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy zarówno na terenie Polski jak i Europy Północnej. To wszystko przekłada się na poczucie bezpieczeństwa kursantów First Drive już od pierwszej lekcji.