Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Policealna szkoła medyczna ATUT będzię twoim najlepszym wyborem!

Strona Szkoła ATUT

Szkoła ATUT

Dodano: 04.06.2018
Wieloletnie doświadczenie naszych szkół na rynku edukacyjnym, na którym działamy od 11 lat pozwala nam zapewnić wykonanie nauczania na najwyższym poziomie merytorycznym, gdzie możemy oferować między innymi prowadzenie nauczania w szkołach policealnych w tym medycznych, liceach oraz gimnazjach. Jednocześnie nasze szkoły mogą oferować zarówno nauczanie zawodowe w szkołach policealnych a jednocześnie kursy oraz szkolenia zawodowe, które znów pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w ramach wykonywanych zawodów.

Policealna szkoła medyczna

Twoim życiowym powołaniem jest pomagać innym i dbać o ich zdrowie? Chciałbyś asystować lekarzom i stomatologom? Dzięki nam już teraz możesz wybrać to, co jest twoją pasją i daje ci energię do życia - i to bez ubiegania się o miejsce na trudnych studiach medycznych!

ATUT Policealna medyczna szkoła będzie dla ciebie perfekcyjnym rozwiązaniem. Po dwóch do czterech semestrów nauki otrzymasz dyplom, na jednym z kierunków, które wybierzesz z naszej puli - zostaniesz technikiem masażystą, asystentem stomatologicznym lub dziecięcym opiekunem.  


Nasze placówki znajdują się w każdym większym polskim mieście - ale nie musisz obawiać się, że ominie cię możliwość kształcenia, jeżeli mieszkasz w innym miejscu. Posiadamy bowiem tryb nauki nie tylko stacjonarny, ale również zaoczny. Jest to również świetna opcja dla osób pracujących. Ponadto, uzyskasz u nas zaświadczenia ZUS oraz legitymację szkolną zapewniającą liczne zniżki.

Nie wahaj się zatem - zainwestuj w swoją edukację szkoląc się od najlepszych!

Szkoła Policealna Atut
WWW:
E-mail:
atut@atutszkola.pl
Telefon:
+ 0 801 00 23 23

Jak dojechać do firmy Szkoła ATUT?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto