Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Kursy zawodowe - równiez w trybie zaocznym!

Strona Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Dodano: 28.05.2018
W ofercie naszych placówek oświatowych zapewniamy między innymi realizowanie kursów oraz szkoleń zawodowych. W naszych placówkach działających w 21 miastach na terenie całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do szerokiego zakresu kursów oraz szkoleń, które są również prowadzone przez zespół doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin. Jednocześnie nasze kursy pozwalają na zapewnienie zarówno zwiększenia już posiadanych umiejętności zawodowych a także na uzyskanie zupełnie nowych kompetencji.
Więcej o firmie: Kursy zawodowe

Kursy zawodowe

Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy na rynku edukacyjnym pozwala nam zapewnić profesjonalne prowadzenie nauki na różnych szczeblach. Nasze szkoły policealne mogą zaoferować szeroki zakres prowadzonych kierunków, w których możliwe jest uzyskanie wykształcenia zawodowego.

Jednocześnie zapewniamy liczne kursy zawodowe, które pozwalają zarówno na zapewnienie wykształcenia, zdobycie nowych umiejętności zawodowych, czy przekwalifikowanie się. Zajęcia w naszych szkołach prowadzone są zarówno w trybie stacjonarnym a także zaocznym. Pozwala to na zapewnienie naszym kursantom również możliwość połączenia nauki z pracą.

Nasze szkoły są w ten sposób przyjazne dla osób dorosłych, które zainteresowane są kontynuowaniem zdobywania wykształcenia. Działamy na rynku już od 11 lat co znów pozwala nam oferować zarówno odpowiednio przygotowane warunki do realizowania nauki w komfortowych i nowoczesnych salach. Jednocześnie oferujemy naukę pod okiem kadry doświadczonych specjalistów, co również pozwala na zapewnienie wysokiego poziomu nauczania.

atutszkola.pl/oferta/kursy-i-szkolenia/kursy-kwalifikacyjne-i-zawodowe/
WWW:
E-mail:
atut@atutszkola.pl
Telefon:
+ 0 801 00 23 23

Jak dojechać do firmy Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Keller

Keller

Dodano: 01.07.2014
Keller kancelaria adwokacka jest tworzona przez dynamiczny zespół doświadczonych prawników, których celem jest dostarczanie przemyślanych i skutecznych rozwiązań.
Strona Imigomo

Imigomo

Dodano: 07.12.2015

Co jest dla ciebie ważne w życiu? Jeśli nie jesteś pewien, jakie przyjąć priorytety, czego tak naprawdę oczekujesz od siebie...

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep Flogard oferuje swoim klientom najwyższej jakości karmy dla zwierząt. Każdy szukający dobrych i profesjonalnych produktów dla swojego zwierzęcia w sklepie Flogard znajdzie odpowiedni...
Strona Adwokat Niedziałek

Adwokat Niedziałek

Dodano: 20.12.2014
Paweł Niedziałek to doświadczony adwokat z Łodzi dostępny drogą elektroniczną lub stacjonarną w siedzibie kancelarii. Zajmujemy się sprawami każdego typu, łącznie z prowadzeniem...