Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Aktywny odpoczynek w hotelu Astor

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadbałtyckim kurortem. Leży w najbardziej wysuniętej na północ polskiej części wybrzeża Bałtyku, które w tym miejscu charakteryzuje się malowniczymi wysokimi klifami. W Jastrzębiej Górze znajduje się nasz hotel. To trzygwiazdkowy obiekt turystyczny, który zapewnia komfortowy wypoczynek i wysokiej jakości usługi. Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne z bardzo dobrą kuchnią. W pakiecie oferujemy tradycyjną polską gościnność i plażę oddaloną o 100 metrów od naszego hotelu.

Hotel z basenem nad morzem

Hotel Astor zaprasza wszystkich gości na aktywny wypoczynek nad brzegiem morza. Hotel jest położony w Jastrzębiej Górze, czyli w najpiękniejszym kurorcie nad Morzem Bałtyckim, zaledwie 100 m od morza. Organizujemy nordic walking, przejażdżki rowerowe oraz spacery brzegiem morza.

Oferujemy zabiegi w gabinecie odnowy biologicznej oraz możliwość korzystania z sauny i zabiegów spa. Astor to hotel z basenem nad morzem, który oferuje sprzęt do gry w tenisa stołowego, tenisa ziemnego. Zapewniamy możliwość korzystania z centrum fitnessu. Zapewniamy doskonałą obsługę oraz świetną kuchnię, w której królują potrawy kaszubskie.

Restauracja hotelu Astor słynie z doskonale przyrządzonych ryb, które trafiają do nas prosto z kutrów rybackich. Nasi kucharze przyrządzają również wyśmienite potrawy z różnych zakątków świata. Świetnie wyposażony bar oferuje spokojne chwile relaksu. Przygotowaliśmy doskonale urządzone centrum konferencyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzania hotelu Astor przez cały rok.
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 12.09.2016
Komfortowe warunki do treningu fitness oraz treningu na siłowni, które zapewniamy w naszym klubie działającym na terenie Łodzi pozwalają nam zapewnić naszym klientom doskonałe warunki do...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Czy twoją pasją są różne sztuki walki i ich uprawianie? Jeśli tak, zapewne nie będziesz mógł się obyć bez odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli Ci uprawiać te cokolwiek ryzykowne...