Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Prezentacja rodzinnej oferty wakacji w Jastrzębiej Górze

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadbałtyckim kurortem. Leży w najbardziej wysuniętej na północ polskiej części wybrzeża Bałtyku, które w tym miejscu charakteryzuje się malowniczymi wysokimi klifami. W Jastrzębiej Górze znajduje się nasz hotel. To trzygwiazdkowy obiekt turystyczny, który zapewnia komfortowy wypoczynek i wysokiej jakości usługi. Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne z bardzo dobrą kuchnią. W pakiecie oferujemy tradycyjną polską gościnność i plażę oddaloną o 100 metrów od naszego hotelu.

Rodzinne wakacje z dzieckiem

Jeżeli masz już dość codziennych obowiązków i chciałbyś zregenerować swoje siły, powinieneś zdecydować się na rodzinne wakacje w hotelu Astor. Obiekt położony jest w Jastrzębiej Górze, nad morzem. Oferuje długie i krótkie pobyty rodzinne, w bardzo miłej i domowej wręcz atmosferze.

Sam hotel Astor ma do zaoferowania liczne atrakcje, przeznaczone oczywiście dla całej rodziny. Dlatego znajdziesz w ofercie zajęcie idealne dla siebie, jak i też dla pozostałych członków rodziny. Ofertę hotelu stanowi spa, kort tenisowy, bilard, place zabaw dla dzieci, a także organizowane dla nich uczty młodego kinomana oraz mnóstwo innych atrakcji.

Hotel zlokalizowany jest blisko morza, dzięki czemu wspólnie będziecie mogli wybrać się na plaże, by skorzystać z kąpieli morskiej i zabawy w piasku. Właściciele hotelu dbając o Wasze zadowolenie, z pewnością poradzą gdzie można dobrze zjeść z całą rodziną, a także z jakich dodatkowych atrakcji skorzystać, poza tymi na terenie jego obiektu.

Zapraszamy do zapoznania się z jedną z najlepszych ofert atrakcyjnych wakacji dla całej rodziny w hotelu Astor, który zlokalizowany jest w Jastrzębiej Górze. Jeżeli rodzinne wakacje z dzieckiem, to tylko w hotelu Astor (http://www.astorhotel.pl/wakacje-nad-morzem/)

Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Czy twoją pasją są różne sztuki walki i ich uprawianie? Jeśli tak, zapewne nie będziesz mógł się obyć bez odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli Ci uprawiać te cokolwiek ryzykowne...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 12.09.2016
Komfortowe warunki do treningu fitness oraz treningu na siłowni, które zapewniamy w naszym klubie działającym na terenie Łodzi pozwalają nam zapewnić naszym klientom doskonałe warunki do...