Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Miłe wakacje w rodzinnym gronie - oferta Astor Hotel

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadbałtyckim kurortem. Leży w najbardziej wysuniętej na północ polskiej części wybrzeża Bałtyku, które w tym miejscu charakteryzuje się malowniczymi wysokimi klifami. W Jastrzębiej Górze znajduje się nasz hotel. To trzygwiazdkowy obiekt turystyczny, który zapewnia komfortowy wypoczynek i wysokiej jakości usługi. Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne z bardzo dobrą kuchnią. W pakiecie oferujemy tradycyjną polską gościnność i plażę oddaloną o 100 metrów od naszego hotelu.

Hotel przyjazny dzieciom

Każdy człowiek marzy o tym, by w ciągu roku mieć chociaż parę dni dla siebie. Takim czasem są bez wątpienia wakacje, które każdy może zaplanować zgodnie z własnymi potrzebami oraz możliwościami. Wśród popularnych miejsc w naszym kraju znajduje się między innymi Jastrzębia Góra, gdzie swoje wakacje spędza wielu naszych rodaków.

Jest to małe miasteczko najbardziej wysunięte na północ w naszym kraju, gdzie znajduje się wiele atrakcji dla całych rodzin. Znajdzie się tam między innymi świetny hotel przyjazny dziecku (http://www.astorhotel.pl/dzieci/atrakcje-dla-dzieci/), który spełni wymagania rodzinnych wakacji. Mowa tutaj o hotelu Astor, który rozsławił się jako miejsce, które spełni wymagania każdego. Jest to hotel, gdzie doskonale czuć się będą zarówno dorośli jak i też dzieci. Dzięki temu każdy dzień wakacyjnego pobytu będzie udany i będzie można go dobrze wspominać.

Hotel przyjazny dziecku jest gwarancją tego, że rodzice w czasie wakacji nie będą na każdym kroku musieli martwić się o atrakcje dla swojego dziecka, gdyż będą one na miejscu pobytu profesjonalnie zorganizowane.
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 12.09.2016
Komfortowe warunki do treningu fitness oraz treningu na siłowni, które zapewniamy w naszym klubie działającym na terenie Łodzi pozwalają nam zapewnić naszym klientom doskonałe warunki do...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Czy twoją pasją są różne sztuki walki i ich uprawianie? Jeśli tak, zapewne nie będziesz mógł się obyć bez odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli Ci uprawiać te cokolwiek ryzykowne...