Proszę czekać...
zamknij
3b-office logo

Firmy w kategoriach

Udane wakacje nad morzem

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadbałtyckim kurortem. Leży w najbardziej wysuniętej na północ polskiej części wybrzeża Bałtyku, które w tym miejscu charakteryzuje się malowniczymi wysokimi klifami. W Jastrzębiej Górze znajduje się nasz hotel. To trzygwiazdkowy obiekt turystyczny, który zapewnia komfortowy wypoczynek i wysokiej jakości usługi. Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne z bardzo dobrą kuchnią. W pakiecie oferujemy tradycyjną polską gościnność i plażę oddaloną o 100 metrów od naszego hotelu.

Hotel (Jastrzębia Góra)

Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadbałtyckim kurortem. Leży w najbardziej wysuniętej na północ polskiej części wybrzeża Bałtyku, które w tym miejscu charakteryzuje się malowniczymi wysokimi klifami na szczytach których liczni turyści podziwiają niezapomniane zachody słońca. Wieczorami plaże chętnie są odwiedzane przeze spacerowiczów podziwiających piękne zachody słońca nad morzem.

Warto więc stanąć na wzniosłym, klifowym brzegu Jastrzębiej Góry twarzą zwróconą ku morzu, poczuć chłodną bryzę, spojrzeć w dal. Poszukać gdzieś na horyzoncie płynący statek i zasłuchać się w odgłosy wiecznego, pięknego Bałtyku.

W Jastrzębiej Górze znajduje się Astor Hotel. Miejscowość ta jest uznanym kurortem i usługi hotelarskie muszą być na najwyższym poziomie. Nasz trzygwiazdkowy obiekt turystyczny zapewnia komfortowy wypoczynek i wysokiej jakości usługi. Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne z bardzo dobrą kuchnią. W pakiecie oferujemy tradycyjną polską gościnność i piękną plażę oddaloną o 100 metrów od naszego hotelu.
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 12.09.2016
Komfortowe warunki do treningu fitness oraz treningu na siłowni, które zapewniamy w naszym klubie działającym na terenie Łodzi pozwalają nam zapewnić naszym klientom doskonałe warunki do...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Czy twoją pasją są różne sztuki walki i ich uprawianie? Jeśli tak, zapewne nie będziesz mógł się obyć bez odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli Ci uprawiać te cokolwiek ryzykowne...